Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
WRESZCIE  Prace nad serwerem ;O i wasze propozycje
To co ja bym zrobił (ale nie zrobie bo nie umiem i mi sie nie chce) to zmienił bym forum. regulamin. przyjmowanie ludzi do administracji i taryfikator banow.
VIP:
Ograniczenie speeda na bhop (danie górnego limitu prędkości a nie zapierdala sie jak wysciguwka gdy ktos dostanie w plecy)

RED:
Wyjebanie statusu buntu albo znaczne skrócenie tego czasu (np 30-40 sekund buntu)
Scout (Brak speeda ale ma 2jumpa badz speed ale nie 2jumpa)
Soldier (Lekko zwiększona szybkość)
Pyro (Nwm czy da się to zrobić jak nie to nvm a jak da to pog chodzi o odpychanie jak gra się pyrą to żeby działało odpychanie ale np więcej amunicji zabierała[moze tyle co dupalacz] i jak ktos ma ducha na pyro to zeby odpychanie nie dzialalo nwm czy tak sie da)
Demo (Wypierdolenie tych jebanych tarcz)
Heavy (Postać zagadka)
Engineer (Nwm git moze jak ma jednorekiego bandyte to zeby mial normalne hp)
Medic (Wydaje mi sie zbalansowany)
Sniper (Zmniejszenie dmg w body w głowe normalnie i zmniejszenie ammo albo tylko zmniejszenie ammo) 
Spy (Dłuższy couldown na backspaba tak jakby byla niszczona antyklinga)

BLU:
Zwiększenie HP(nie nadleczenia), Speeda, Szybszy Reload, gdy jest więcej osob w red niz w blu (XD przeciez zawsze tak jest) np. 2/15, 3/15, 4/20 5/27, itp. (trzeba by znależć tą granice)
Minikryty (bez tego wkuriwajacego podswietlenia ;-; prosze)

Scout (2 piłeczki, realod na broniach [siła natury, buzownik, wstrzymywacz], cooldwon na mleku)
Soldier (jak posiada się rakietowego skoczka to niema limitu speeda na bhop [podobnie w RED])
Pyro (niepamietam czy pyro mial cooldown na kanistrze jak mial to git ale wydaje mi sie ze lepiej bylo by to wyjebac wraz z jetpackiem)
Demo (wypierdolenie tarczy w pizdu i jeszcze dalej)
Heavy (git, nwm co zmienic)
Eng (zastanawialem się czy to dobry pomysł ale wsumie racja wypierdolic konstrukcje)
Medic (WYPIERDALAJ!!! WYPIERDALAJ!!! JEBAĆ MEDA!!! JEBAĆ MEDA!!! Czyli wypierdalać z tarcza reolad na kuszy, infiniti uber wyjebac ale dalbym zwiekszone ladowanie np 30-50%)
Sniper (one shot one kill kurwa ale body bylo, wyjebanie braku cooldowna na sniperce, szczochy cooldown)
Spy (wydaje mi sie ze zegarek bedzie git ale tylko wtedy gdy bedzie to podstawowy i jak sie rozladuje to musie sie naladowac na maxa by znowu go uzyć)

Dodatkowo sprawdzenie Map wyjebanie kilku dodanie (mcqbus i lost)
[Obrazek: dLk0Qoj.png]
Odpowiedz
(03-29-2021, 10:42 PM)Pawlek napisał(a): Pyro (niepamietam czy pyro mial cooldown na kanistrze jak mial to git ale wydaje mi sie ze lepiej bylo by to wyjebac wraz z jetpackiem)
Demo (wypierdolenie tarczy w pizdu i jeszcze dalej)
Kanister to prowo = mass prowo = ban
Czemu pyra jetpacka nie moze miec, jak ma jetpack nie ma nic na medium range, jak shotgun albo flaregun
Pojebało cie z wywaleniem tarczy, najlepsza rzecz na demo co kurwa ze stickami zrobisz jak ci spierdala koles na bh
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: unknown.png]
Odpowiedz
ja bym zostawil tak jak jest ale wyjebal pawelka poggies
Odpowiedz
Moje regresje odnośnie możliwych zmian w blue i red.
Red:
- Zauważalny clusterfuck spyów prawie zawsze obecny w red no to przydało by się coś z tym zrobić :- ) np: Zmiejszenie jednostek szybkości o 5-10% albo jakiś limit w red w zależności od graczy online perhaps?
- Sniper niby sam w sobie nic takiego ale jak już zdobędzie ammo to jest kurwa OP , w zależności od skilla oczywiście. Moją propozycją w tym przypadku było by jak już zdążyli ludzie wcześniej zdążyli napisać zmiejszenie max-ammo do 5-15 zamiast 25.
Blue:
- Są mini-crity to już w dużej częsci pomaga zbalansować blue-team.
a tak to: Inf.Buzownik , Force-of-Nature , Wyrzutnia biedaka etc... tzn: Wszystkie te kurwa OP bronie z vip'a zmenić żeby nie były rozjebane (nwm które juz były znerfione a ktore nie dla tego mowie tu o wszystkich).‌‌
Ogólnie:
ok zartowalem z tym feadhitem on jest scammerem jebanym sorry
- Nie pytać się pawleka o zdanie i najlepiej to go wyjebac na zbity pysk
- Zostawić Mini-Crity
Odpowiedz
(03-29-2021, 01:41 PM)Pawlek napisał(a): Wolf ale bedzie nowe forum Uśmiech
jak mi dasz linka z jakimś ładnym przykładem to może zrobie

Bo tak się patrze na te szblony jakieś nowe co powstają to nie żeby coś, ale nasze wydaje mi sie dość ładne xd
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
Odpowiedz
oddajcie dead ringera i zegarki w blue na szpiegu huje
Odpowiedz
ale ze powrot
m i n e c r a f t 
Odpowiedz
Update:
- Przerobić plugin na bany na blu
- Przerobić blokadę na blu do nowej wersji jb redux
+ aktualizacja części pluginów pod nową wersję sm + jb redux
+ nowe efekty wardena + wkońcu zaktualizowany plugin od efektów (farewell if statement + check every sec. to see if player is still alive to remove particle lmao)

co do balansu pod koniec przejrzę je wszystkie i dam głosowanie
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: wiggle.gif]
Odpowiedz
wolf ile ci to zajmie leniwy placuszku
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości