Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
WRESZCIE  Prace nad serwerem ;O i wasze propozycje
Hai hai, watashi namae wa wolfu-desu
Tak więc przejdę do rzeczy, Tak robię serwer bo dużo osób do mnie pisze bym ruszył 4-ry litery, i aby to zrobić będę potrzebował waszej pomocy, obecnie chcę zrobić jakiś balans dla klas zarówno w blu (jak i vip) jak i red aby nie było za często sytuacji gdzie gracz w red będzie zabijał co 5 minut całe blu. Poruszyłem ten temat na shoutboxie ale najlepiej jest zrobić o tym wątek.

obecna lista propozycji moich i waszych:
moje:
red: scunt (brak drugiego skoku, zmniejszona szybkość), sniper (prawdopodobnie zmniejszony dmg sniperki kiedy strzeli się w głowę)
lub też dla scunta kiedy gracz ma sandmana dłuższy czas regeneracji piłeczki, ale ogłuszenie jest trochę dłuższe

blu vip: (scout ma jedną/dwie piłeczki zamiast inf, force of nature wymaga przeładowania, brak infin milka itp.), medyk (brak inf ubera/shield'a, crossbow wymaga przeładowania), sniper (nie ma infin jarate itp.)
myślałem też nad buffem dla blu, tzn. jak blu przegrywa kilka razy runde/ lub jest 3 blu 15 red to blu np. otrzymuje mniej obrażeń od wszystkiego

wasze:
*tu wstaw text leniu*

obecna lista to-do (aktualizacja 28.03.2021 roku pańskiego)
+ brak statusu buntownika (na 1st freeday też, lol nice job JBRedux)
+ engi w blu nie może budować sentry, dispa itp. (też nice job redux)
+ demo ma charge shield 
HookEvent("arena_round_start", OnArenaRoundStart); // hax for JBRedux shitty bIs1stFreeday (when hooking into jb redux events like JB_Hook(OnRoundStart, fwdOnRoundStart); events are ignored on 1st freeday for some reason)
+ nie widać broni (also gud job redux)
- poprawić wszystkie wiadomości, zmniejszyć ich ilość, dodać kolory
- pomoc dla blu: info gdy spy jest blisko (na określony czas ofc. bo to by było broken)
- sekret koxu 5g, model krowy zamiast playera, rotate model etc. XDF
- wgrać resztę pluginów i je zoptymalizować (patrzę na ciebie wolf_lootbox.sp)
- (long term) dalsza optymalizacja TF2JailRedux
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: wiggle.gif]
Odpowiedz
'WRESZCIE'
Odpowiedz
kurwa wkońcu Duży uśmiech
 [Obrazek: officer-i-cant-breathe-george-floyd-cartoon-meme.jpg]  nei mogei oddychać ;-; Duży uśmiech
Odpowiedz
Dudek obiecał że na otwarciu aerwera recytuje Pana Tadeusza i wali salto więc wolfi spiesz się
Odpowiedz
Ja bym zmiejszył ammo u snipera a nie dmg Uśmiech np 10-15 ammo a nie 25, jak nie to sniper będzie bez sensu
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Mam nadzieje, że osoby, które miały Senior Admina dalej będą miały Senior Admina Uśmiech

Wolf ale bedzie nowe forum Uśmiech
[Obrazek: dLk0Qoj.png]
Odpowiedz
Żarówka 
(03-29-2021, 01:41 PM)Pawlek napisał(a): Mam nadzieje, że osoby, które miały Senior Admina dalej będą miały Senior Admina Uśmiech
Ty to powinieneś dostać emeryt admina[Obrazek: image0-4-4.png]
[Obrazek: 1467931483_8.gif]
Odpowiedz
Ostro
[Obrazek: tenor.gif?itemid=10137452]
Odpowiedz
Soda popper w blue powinien dostac nerfa jak force a nature, zeby reloadowac a nie full auto
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: unknown.png]
Odpowiedz
to sie dzieje ała moja głowa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości