Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Skarga
Twój nick: aVe_Evillcio
Nick osoby oskarżonej: Pawlek
Powód skargi i opis sytuacji: Dostałem bana za nic.
Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=v6fXPRdzoxw (Nie wiedziałem że mam wyciszony mikrofon na maksa)
Po pierwsze skoro używasz OBS'a  programu do nagrywania to włącz, żeby nagrywało też twój głos Uśmiech

Po drugie tylko Gangster mówił, że to jest sekret noi Lee ale go nie liczymy, Krako nic nie mówił nic nie pisał, że to miejsce to sikret i jeśli chodzi Ci, że Krako potwierdził, że oszukiwałem jak napisał "pawlek oszukał" "zabijcie go" (3:44) to Krako żartował bo często tak robi, że sobie coś tam porobi powie, żeby kogoś zabić (Administracje, najcześciej mnie XD).

Po trzecie jak tak sobie patrze jak ty grasz to ty chyba ślepy jestes i przydało by się kupno okularów + lub -, więc jakoś się nie dziwie, że nie mnie zauważyłeś za pierwszym razem skoro też myszka ruszasz jak pewno osoba.

Po czwarte tutaj jest pokazany ten pseudo sikret gdzie zbuntowałem sie niemilosiernie i bardzo za to przepraszam wielmożnego pana (tam gdzie spray, i Gangster tam ja byłem):
1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
Według Kraka powinienem dać Ci perma a nie na 120 min chciałem dać na 240 ale powiedziałem sobie, że za takie gówno to nie zasługujesz tyle. lel myliłem się Uśmiech Tutaj rozpisze się troche mniej bo nie chce mi się tak pisać i nie zasługujesz na wypisywanie wszystkiego po kolei.
[Obrazek: dLk0Qoj.png]
Do Wolfa pisać w sprawie bana/skargi.
[Obrazek: images?q=tbn%3AANd9GcRGXKpROqHZSl6-4aT2b...Q&usqp=CAU]
Siema Krako

Ależ można
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]
EJ !!!!  ja powiedzialem ze jak bym to byl ja na twoim miejscu to bym perma dal a nie ze mu sie perm należy XD

o czesc sum

grasz w lola?
No @mk2342 wypowiedz sie a nie nic nie robisz tylko chlejesz z bolanem
[Obrazek: dLk0Qoj.png]
Jeszcze dzisiaj lub jutro z rana dam ostateczną odpowiedź czy skarga jest słuszna
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
No dobra wstanie sie za pawlekiem nie to nie jest sicret i po drugie to jeżeli zaliczacie to do sicreta to usuncie kartonowe szpiegostwo bo przez to ze nie ma kartonu tak naprawde każda miejscówka to sicret nie widać spy gdzie jest kompletnie wiec xD
Zapomniany Gracz
[Obrazek: uO1TdSB.png]

Zgodnie z decyzją administratorów miejsce to nie jest secretem, więc pawlek mógł cię zbanować. Jakby to był perm czy coś to fakt, to by bylo za duzo ale na prawde piszesz skarge bo dostales bana na 2h? xd

/Odrzucam, zamykam
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości