Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
DO ODBANOWANIA  Odbanowanie
Nick:BlanQuer
SteamID:
STEAM_0:1:459905655
Na co mam bana (blu/gag/mute/server)Zdezorientowanyerwer
Nick admina który dał bana:Quexi\
Kiedy dostałeś bana: w czerwcu
Powód bana (podany przez administratora)Zdezorientowanypam admin czat
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś banaZdezorientowanypamowałem na admin czacie bez przerwy
 Podejrzany
Dlaczego powinienes dostać unbana:gdyż to są już 2 miesiące i już przemyślałem sprawę
co dokladnie przemyslales
Co dokładnie przemyślałeś?
[Obrazek: BUf9Mtu.png]
W chuju mam te dzieci kurwa ~Gangster 14.01.2020
nie powtarzaj deklu
(07-27-2020, 10:50 AM)Quexi napisał(a): Co dokładnie przemyślałeś?
Przemyślałem, że nie powinienem ci spamić na tym admin czacie
A na zwykłym czacie, a na mikrofonie? A spamiłeś coś konkretnego, żeby wyrwać perma  na serwer? Czy ta informacja została specjalnie pominięta? Bo wątpię, żebym spam za admin czacie ukarał w ten sposób.
(07-27-2020, 02:16 PM)Quexi napisał(a): A na zwykłym czacie, a na mikrofonie? A spamiłeś coś konkretnego, żeby wyrwać perma  na serwer? Czy ta informacja została specjalnie pominięta? Bo wątpię, żebym spam za admin czacie ukarał w ten sposób.
Dostałem bana perm blue za nie ogar a w tym dniu byłem nie ogarnięty i potem wkurzyłem się i spamowałem tobie.
A to nie ty obrazales server na VC dostales muta, potem na chacie dostales gaga, a pozniej na admin chacie i dostales perma? Czy to inna osoba
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: giphy.gif]
dostal bana po czym zaczal spamic na mikrofonie hujowy serwer dostal muta zaczal spamic na czacie hujowy serwer i potem jak mial na wszystkim bloka to zaczal spamic na admin chacie hujowy serwer pamietam jakby to bylo woczraj
Dobra to dajcie mu umban na serwer bo skoro ma wszystkie inne to niech w sumie se pogra a co tam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości