Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Prośba o unmute'a i unban'a na Blu
Nick: Duck

Na co mam bana (blu/gag/mute/server): Perm mute i Perm Blu 

Nick Admina który dał bana: mood/sum

Kiedy dostałeś Bana: 02 
07 20

Powód Bana
(podany przez administratora): brak-szacunku-do-zobaczenia-na-forum

Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: Gdy sum/mood wbił na serwer zaczął obrarzać i trolować Gangstera aby dał mu bana ale że sum/mood ma wyższą range od Gangstera nic mu nie mógł zrobić to zachowanie bardzo mi się nie spodobało i w następnej rundzie wziął wszyskich szpiegów do zbugowanej zabawy i wszyscy szpedzy zgineli nie mając szans na przystosowanie się chociaż dostał od kogoś info że zabawa zabija wszyskich ponieważ jest zbugowana. W następnej rundzie postanowił zrobić Battle Royale szpiegami ale ktoś z graczy przeszkodził mu zabijając go i przez to sum/mood powiedział że w następnej rundzie poprowadzi "normalnie". Ja w momęcie widząc jego ogólne postępowania powiedziałem że jak normalne prowadzenie to nie powinień prowadzić odrazu po tym co powiedziałem dostałem Perm mute'a i Perm'a na Blu

Dlaczego powinienes dostać unbana: Moim zdaniem niesłusznie dostałem odrazu Perm mute i perm ban na Blu, powinienem dostać na jakiś czas (30min-1H) albo dostać
ostrzeżenie.

Miłego Dnia :)
sum to bestia z wód na serwerze
ja bym go zdegradował
btw. to powodzenia na rekru
Dobrze ci tak
[Obrazek: dLk0Qoj.png]
deop dla suma
podro od wysci mordo
na huj klamiesz szmaciarzu
/odrzucam
Co do Gangstera wszystko było typowym śmieszkowaniem. Specjalnie pisałem, aby mnie zbanował ponieważ mam od niego większe permisje, dodatkowo napisałem mu na admin chatcie, że to wszystko prank na co Gangster przystał.
Moja decyzja dla twojego mute i bana nie były spowodowane jedynie tą sytuacją, była jedynie ona zapalnikiem, który zadecydował o mojej decyzji o mute dla ciebie.  Przez ostatnie pare dni obserwowałem twoje zachowanie (Btw. kandydat na moda). Z moich obserwacji wynikło, że odnosiłeś się nie tylko bez szacunku do mnie ale też do innych osób co potwierdzają inni admini i gracze.
Z tego powodu nie zmienie swojej decyzji co do długości twojego mute. 
Ale już teraz możesz kupic unban na najlepszej stronie HB ----> https://hellbreak.pl/sklepmk2/ Dzięki temu wesprzesz swój ulubiony serwer. Powodzenia na rekrutacji.
[Obrazek: v-re-zero-ram-statua-1210x540.jpg]Miłego dnia.
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]
Problemem jest to że jak pisałem wszystko pod tym zdaniem to myślałem że to ktoś zmienił nick na sum. Ale po zobaczeniu że to na prawdę sum, to miałem chęć zmienić co pod tym zdaniem napisałem, ale zostawię to w postaci pierwotnej. Dodam tylko że nie sądzę aby sum dał bana bez powodu.

1. Raczej to nie był sum tylko ktoś inny, szkoda że nie wpisałeś "status" w konsoli i nie złapałeś steamID.
2. Co do tego to brzmi podobnie co do innych skarg które dostaję na ludzi odwalających więc chciałbym bardziej w to zajrzeć, mógłbyś powiedzieć o której mniejwięcej to się stało to będziemy mogli poprosić o logi, bo jeżeli chodzi o "uprzedzanie przed zbugowaną zabawą" to na 100% ktoś napisał na chacie.
3. Chciałbym aby Gangster się tu wypowiedział czy to była prawda (ta część z gangsterem).
4. Polecam zainstalować sobie geforce now i ustawić coś takiego jak zapisywanie do tyłu (shotowanie), bo jeżeli z tą skargą byłoby załączone video to na 100% coś by się z tym zrobiło. Problem w tym że kiedy nie ma twardych dowodów, to nic nie można za bardzo z tym zrobić.

A i co do kary to jeżeli na prawdę tak wygląda sprawa to nie powinno być kary (no może jakaś krótrza), a jeżeli coś się na prawdę stało to twoja kara nie powinna być RACZEJ permem.

Jednak przeczytałem wypowiedź suma, to anuluję wszystko co napisałem tutaj poza punktem 4.
Bycie Grubasem to nie choroba.
Bycie Grubasem to styl życia.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości