Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
podanie
Nick:キャスパーcrabsquid
STEAM_ID: STEAM_0:1:167216499
Znajomość Komend: bardzo dobra (lepsza niż ostatnio)
Ogólny staż gry w TF2:1,247h
Ilość przegranych godzin na serwie*: w tym mieśącu to 91h
Doświadczenie w adminowaniu: jest serwer coldfire
O mnie: jestem Kacper lubie grać w strzelanki typu tf2 lub valorant
Kontakt: discord , teamspeak

Opiekun : Gangster
Odpowiedz
Jestem na tak
Odpowiedz
nie bo nie lol
[Obrazek: comment_zvOJ9Vki3drSo9NLeMdPBRhfzXjDu9fz.gif]
Odpowiedz
Ok. Patrząc na to, że napisałeś znajomość komend lepsza, niż ostatnio to ciekawi mnie w jaki sposób?
Ogólnie to na nie.
Czemu?
Gdy byłem twoim trenerem pokemon nauczyłem cię wszystkiego ważnego i jak się nie dostałes, bo się zestresowałeś (co zrobiła większość) i komend sie nie nauczyłeś, to po tym gadałeś, że zrobisz mass fk na serwerze i odejdziesz. Na szczęście cię przekonałem żebyś tego nie robił, ale po tym wróciłeś na serwer i powiedziałeś, że to moja wina, że się nie dostałeś i gadałeś tak przez ostatni miesiąc każdemu i wyzywałeś mnie, co potwierdziło mi minimum 3 graczy. nwm zamiast pisać podania pobaw się grzechotką ;/ po za tym jak wbija admin na serwer to krzyczysz wszystkim "EJ (NICK ADMINA) WBIJA".
Odpowiedz
Jestem na tak.
Odpowiedz
Grubas jakich mało, ale 4/3 administarcji to grubasy więc może być. (No oprócz pawleka, on too gruby chudzielec)
Jestem na tak  jak kupisz mi frytki bo głodny jestem.
[Obrazek: QXSxlP.gif]
Odpowiedz
(Wczoraj, 02:35 PM)Olczeslaw napisał(a): Ok. Patrząc na to, że napisałeś znajomość komend lepsza, niż ostatnio to ciekawi mnie w jaki sposób?
Ogólnie to na nie.
Czemu?
Gdy byłem twoim trenerem pokemon nauczyłem cię wszystkiego ważnego i jak się nie dostałes, bo się zestresowałeś (co zrobiła większość) i komend sie nie nauczyłeś, to po tym gadałeś, że zrobisz mass fk na serwerze i odejdziesz. Na szczęście cię przekonałem żebyś tego nie robił, ale po tym wróciłeś na serwer i powiedziałeś, że to moja wina, że się nie dostałeś i gadałeś tak przez ostatni miesiąc każdemu i wyzywałeś mnie, co potwierdziło mi minimum 3 graczy. nwm zamiast pisać podania pobaw się grzechotką ;/ po za tym jak wbija admin na serwer to krzyczysz wszystkim "EJ (NICK ADMINA) WBIJA".
wtf sam sobie niedowierzam ale zgadzam sie z dumą serwerową.
ten ból dupy na olczeslawa bo sie nie dostales pokazuje tylko ze mentalnie masz 10 latek i nie umiesz poradzic sobie z porażką
to z tym krzyczeniem ze admin wbija to podobnie jak inny kandydat na moderatora duck jest wkurwiajace i upierdliwe 

dzienkuje za uwage zjec se gofra bo jestes epicki
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
Odpowiedz
(Wczoraj, 02:35 PM)Olczeslaw napisał(a): Ok. Patrząc na to, że napisałeś znajomość komend lepsza, niż ostatnio to ciekawi mnie w jaki sposób?
Ogólnie to na nie.
Czemu?
no niestety ale musze sie przyznaj tak to prawda (mimo że żałuje) mentalnie jestem bobasem a nie na 14 wzieły mnie emocje w chuj to było wtedy piersze rekru i myślałęm że pójdze lepiej ale czy moge prośic o jeszecze 1 szanse
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości