Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
Podanie na Moderatora
Nick: AleksanderVII
STEAM_ID: STEAM_0:1:183207713

Znajomość Komend: Znam wszystkie potrzebne komendy które mogą mi się przydać jako moderator i zawsze jeszcze zostaje !admin
Ogólny staż gry w TF2: 1742h
Ilość przegranych godzin na serwerze:  28h ( w 6 miesiącu tego roku)

Doświadczenie w adminowaniu: Posiadałem własne serwery minecraft, byłem moderatorem na serwerach minecraft i Garry's mod, jestem adminem na wielu serwerach discord jak i posiadam parę publicznych serwerów Discord.

O mnie: Mam na imię Aleksander i lubię grać w różne gry, jak i już mam pewne doświadczenie w administracji. Wrócilem jako nowa osoba, choć zauważyłem że niektórzy na mnie patrzą przeszłością. Jest to spowodowane moim byłym serwerem Minecraft który robiłem. Problem był taki że byłem linczowany przez niektóre osoby przez to, jak i nie opłacało mi się to z racji braku graczy przychodzących z Jailbreak na MInecraft. Dlatego rozłączyłem się wtedy z Hellbreaka. Z racji że już mi się ode chciało zajmować się administracją to chciałbym powrócić na Hellbreaka i spróbować jeszcze raz, tym razem z pewnym doświadczeniem w administracji i chiałbym spróbować swoich sił w Team Fortress na serwerze Jailbreak Hellbreak. Równiesz chciałbym wspomóc administracje jako kolejny moderator który będzie pomagać tępić osoby które przeszkadzają i rujnują grę.

Te podanię nie piszę dla jaj i jestem poważny w tym że chciałbym się przyłączyć do administracji hellbreak.

Kontakt:

Discord: AleksanderVII#9255
TeamSpeak: AleksanderVII
Steam: 
https://steamcommunity.com/id/AleksanderVII/

Opiekun: @qbus
[Obrazek: tumblr_nzntsxi9Sg1rlheeoo2_r1_540.0.gif]
Odpowiedz
Nie.
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]
Odpowiedz
Jak mam być szczery, Aleks od tamtego czasu się zmienił, więc nie mam problemu aby powiedzieć Tak.
Bycie Grubasem to nie choroba.
Bycie Grubasem to styl życia.
Odpowiedz
Jestem na nie.
Kiedy minecraft?
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
kiedy ty ostatnio na serwie byles lampucero
Odpowiedz
Nie.
Odpowiedz
Jak qbus sam napisał, gracz się zmienił i to w tą dobrą stronę. Jestem na tak.
Odpowiedz
widze cie w administracji tak jak serwer minecraft
[Obrazek: zIZbH5c.jpg][Obrazek: dLk0Qoj.png]
Odpowiedz
Jak pokażesz paluszki mamy to się dostaniesz
Dopóki tego nie zrobisz na nie
Odpowiedz
[Obrazek: tenor.gif?itemid=12252557]

smiesne
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
Odpowiedz