Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Prośba o UB
Nick: Zamknij się
SteamID: STEAM_0:0:172967973
Na co mam bana (blu/gag/mute/server): server
Nick admina który dał bana: Pawlek
Kiedy dostałeś bana: 27-05-20 15:54
Powód bana (podany przez administratora): bugowanie mapy
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: Była mapa alkatraz  red pobiegło po sekreta z Putinem podczas fd ja grając szpiegiem pobiegłem do armory żeby zabić jakiegoś blue  nie udało mi się i umarłem. Wszedłem do drużyny blue jako żołnierz. Następnie pawlek slay(na) Putina co zbugowało mape. Ja w tym czasie zdążyłem sie zrespić. Jak sie zrespiłem strzeliłem pare razy i przypomniałem sobie o bugu i zaczołem bić red z mele (żeby nie bagować mapy), ale po chwili dostałem perma na serwer.
Dlaczego powinienes dostać unbana: Wydaje mi że kara ok. 18dni to wystarczająca kara chociaż w regulaminie jest "Wykorzystywanie błędów w grze bądź pluginie - Ban na 3 godziny."
Sam mówiłeś i ponoć sam zgłosiłeś do mk, że jest ten błąd przynajmniej tak mi Gangster powiedział. Duck aka. pempi gensiek aka. small pp aka. typ_co_zmienia_nicki co_chwile powiedział mi o tym błędzie i mówił, że ludzie (np. ty lub azaz ale moge sie mylic z azazem, bo nie jestem pewien) włączają sikreta z putinem na szalonych rakietach lub na fd to można serwer wywalić, jeszcze jak dobrze pamiętam to sam mówiłes, żeby ludzie brali na alkatraz szalone rakiety bo serwer można wywalić, więc no.
Co do tego, że wszedłeś do blue jako żołnierz i strzelałeś z rakiet do osob które nie były w armory a stały w drzwiach, więc próbowałeś zrobić mass freekila x?D dodatkowo mówiłeś jeszcze tak ironicznie "ej niemoge do nich strzelac cos sie zbugowało" (z lekkim smiechem), jeszcze gdy się zrespiłeś to przymnie wystrzeliłeś kilka rakiet i zawisneły w powietrzu przez sikreta. Dlaczego slaynąłem typa co miał putina, ponieważ myslałem, że jak go zabije to sie to odbuguje i odbugowało ale po typ jak juz muzyka przestała grać.
Więc podsumowując chciałeś wywalić serwer na oczach dwuch adminów udając, że nie wiedziałeś o tym i, że to przypadkowo, więc unbana nie dostaniesz Uśmiech bo  dla mnie takie zachowanie, że udajesz że nie wiesz o tym błędzie i używanie go to dostaniesz unbana ale tutaj.
https://hellbreak.pl/sklepmk2/ lub jak wybłagasz mk
[Obrazek: zIZbH5c.jpg][Obrazek: dLk0Qoj.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości