Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Podanie o moderatora
Nick:Abix Frytkomat
STEAM_ID: 
STEAM_0:0:425409511
Znajomość Komend: Duża dzięki za komendy Krako  Oczko ‌.
Ogólny staż gry w TF2: około 300h na moich wszystkich kontach.
Ilość przegranych godzin na serwie*: około 100.
Doświadczenie w adminowaniu: Nie zabardzo byłem adminem na jakiś serwerach mta rpg i minecraft.
O mnie: Lubię pomagać spędzam około cały dzień na hb może to się zmienić umiem złożyć komputer i być dałnem.
Kontakt: Najwyżej pw nie podam na forum rozlegle. ale chodzi o komunikatory: Team Speak 3, Discord, fejsbuk

/teamban [Nick] [Czas] [Powod]/gag [Nick] [Czas] [Powod]                       /setclass [nick] [klasa]/bcc [Ogłoszenie]/mute [Nick] [Czas] [Powod]/freeze [Nick] [Czas]/freeze [Nick]/respawn @me/respawn/freeze @Red,blu/slay @all/respawn [Nick]/tele @me/tele [Nick]STEAM_0:1:129007025    !admin - Menu Administracyjne    !kick #name [powód] - Wyrzuca gracza z serwera z podanym powodem    !mute #name [czas] [powód] - Wycisza gracza na określony czas i powód    !unmute #name - Przeciwieństwo !mute    !gag #name [czas] [powód] - Knebluje gracza na określony czas i powód    !ungag #name - Przeciwieństwo !gag    !slay #name - Zabija gracza    !ban #name [czas] [powód] - Banuje graczy na określony czas i powód    !unban #name - Przeciwieństwo !ban    !vote <pytanie> [Odpowiedź1] [Odpowiedź2] [Odpowiedź3] np. !vote to_jest_test tak nie może chyba napewno - Tworzy głosowanie    !burn #name - Pali gracza na określony czas    !csay <wiadomość> - Wysyła wiadomość na środek ekranu do wszystkich    !hsay <wiadomość> - Wysyła wiadomość na dolny środek ekranu    !msay <wiadomość> - Wysyła wiadomość jak menu    !tsay <wiadomość> - Wysyła wiadomość po lewej stronie ekranu    !rename #name - Zmienia nazwę danemu graczowi    !slap #name [obrażenia] - Zadaje określone obrażenia graczowi    !removelr - Usuwa życzenia nadane przez naczelnika w obecnej rundzie    !givefreeday - Daje graczowi ducha    !forcewarden #name - Nadaje naczelnika dla danego gracza    !rw - Usuwa obecnego naczelnika/banspray nick - banuje permanentnie spray danego gracza/unbanspray nick - unbanuje spray danego gracza/banspray_list - pokazuje liste zbanowanych sprayów/deletespray - usuwa spray na który się patrzysz/teamunban nick
Lubię pociągi i towary.

[Obrazek: uid_bf66062550a7f54189ba60236ec311401528...ht_515.jpg]
witam, ktory to juz 12 latek ktory pisze podanie?
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
Ja w ich wieku to w majnkrafta gralem a oni juz admina chca
Dobrze że napisałeś podanie,ale masz bardzo dużą konkurencje a właściwie majkelastarsa.
[Obrazek: CE8DF4DAB22B11198A033EC920CDBD3B2E4DF87F]
No nie wiem. Duża konkurencja w postaci mr.zemana i michealstarsa6
Tu miał być żart!
Halo halo ja, jak miałem 10 lat to pisałem w 2012 podanie na na admina na Gamesboard, więc proszę mi się tu nie czepiać kolegi
Ugly bastard is love.
Ugly bastard is life.
[Obrazek: +_0a568a35ec6fa3bf33b1535703183e0a.jpg][Obrazek: WStVZqD.png]

robie reklamy helbrejka ktore sa popularne
Lubię pociągi i towary.

[Obrazek: uid_bf66062550a7f54189ba60236ec311401528...ht_515.jpg]
nie takie popularne skoro ich nie widziałem
[Obrazek: edit#gid=0][Obrazek: v4ZdsJD.png]
(05-07-2020, 06:37 PM)qbus napisał(a): Halo halo ja, jak miałem 10 lat to pisałem w 2012 podanie na na admina na Gamesboard, więc proszę mi się tu nie czepiać kolegi
+1 qbus kurde no ale ty wtedy byles 10 razy starszy XD
Zapomniany Gracz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości