Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
ODRZUCONE  podanie o moderatora
Nick: link
Wiek 14 
Steam id STEAM_0:1:127316659                       131.19 `
Znajomość komend: trochę znam 
Ogólny staż w grze tf2 1.809 
ilość godzin na serwie: 
131.68
Doświadczenie w adminowaniu: brak ale gdzieś musze je zdobyć 
O mnie: podawanie danych w necie jest dziwne. Ale rozumiem administracje która chce wiedzieć komu da admina. Otóż jestem nastolatkiem który chce dostać Admina bo... w sumie żeby polepszyć gre na  serwerze. Na serwerze często zdarzają się sprzeczki które gracze nie mogą rozwiązać bo jest słowo przeciwko słowu i wtedy admin musi decydować. Jako osoba lubię anime wędkarstwo pisanie roleplayu. Umiem gotować i bardzo lubię jeść. (w wolnych chwilach lubie jak olczesław ścina mi głowe) TF2 poznałem dzięki filmikom swipeza i mrpaladina. Moje ulubione anime to no game no life atack on titan i dr stone.
(05-03-2020, 09:10 PM)link napisał(a): Nick: link
Wiek 14 
ilość godzin na serwie: 
131.68
O mnie: podawanie danych w necie jest dziwne. Ale rozumiem administracje która chce wiedzieć komu da admina. Otóż jestem nastolatkiem który chce dostać Admina bo... w sumie żeby polepszyć gre na  serwerze. Na serwerze często zdarzają się sprzeczki które gracze nie mogą rozwiązać bo jest słowo przeciwko słowu i wtedy admin musi decydować. Jako osoba lubię anime wędkarstwo pisanie roleplayu. Umiem gotować i bardzo lubię jeść. (w wolnych chwilach lubie jak olczesław ścina mi głowe) TF2 poznałem dzięki filmikom swipeza i mrpaladina. Moje ulubione anime to no game no life atack on titan i dr stone.

Jestem na neutral, gdyż czasami się zbyt rządzisz, bym radził trochę refleksi .Tak wiem że ja też muszę.
Jestem na Tak 
(05-03-2020, 09:10 PM)link napisał(a): Nick: link
Wiek 14 
ilość godzin na serwie: 
131.68

Dodatkowo prowokujesz.
Jestem na nie ponieważ powiedziałeś dziś do abixa co byś mu zrobił z językiem  Uśmiech
[Obrazek: CE8DF4DAB22B11198A033EC920CDBD3B2E4DF87F]
czemu zwracasz uwage jak sam swietoszkiem nieboszczyku nie jestes pootis z reklama w nicku
[Obrazek: a.php?i=5&h=Achievement+get%21&t=wygraj%...%2Badminem]
(05-04-2020, 11:06 AM)Kuba napisał(a): czemu zwracasz uwage jak sam swietoszkiem nieboszczyku nie jestes pootis z reklama w nicku

A ty co jak promujesz coś innego np tfhun* to co?
takich jak wy nazywam chodzącymi billboardami
ty gosciu co ja ci promuje udowodnij mi to w postaci dowodu rzeczowego i prosze cytowac ladnie a nie jakby to byla moja sentencja
[Obrazek: a.php?i=5&h=Achievement+get%21&t=wygraj%...%2Badminem]
Po lekcji historii jestem na tak
Zapomniany Gracz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości