Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ZATWIERDZONE  Prośba o ungaga
Nick: Negro
SteamID: : STEAM_0:0:520179818
Na co mam bana (blu/gag/mute/server): gag 1080 min
Nick admina który dał bana: Pawlek
Kiedy dostałeś bana: 03.05.2020 22:45 około
Powód bana (podany przez administratora): Obraza administarcji
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: Napisałem na czacie JPIO= Jan Paweł instant overkill i nagle gag za obarze i cytuje "masz cwelu" na czacie głosowym wypowiedziane przez Pawleka
Dlaczego powinienes dostać unbana: Bezpodstawnie dostałem gaga i to na AŻ na 18 godziń, zgłaszam także skarge za nadużywanie praw moda czy co on tam ma. JPIO <3
zabawna sytuacja
proste ze unban  Oczko
[Obrazek: CE8DF4DAB22B11198A033EC920CDBD3B2E4DF87F]
Gościu pisałeś, że coś tam ja i olczesalw to kimś tam jesteśmy bo bana dostalem weź się zachowuj dojrzale jak na swoj wiek bo zachowujesz sie jak 10 latek ktory płacze bo mama dała mu kare. Więc zaczales pisac JPIO co pewnie oznaczalo "Jebać Pawlka i Olczesława" a jak bedziesz mowisz ze nie to sie z toba nie zgodze, ponieważ ludzie ktory grali na serwerze i dostali bana to często obrażali adminow tak, że niby nie obrażają. Jak bedziesz tak pisał w mojej obecności to znowu gaga dostaniesz a poza tym to jest ban czasowy wiec przestan plakac bo są osoby na serwerze typu ty ktore coś złego powiedzą lub zrobią to dostana bana na dłużej bo nic z tego nie wynosicie Uśmiech
Nie pozdrawiam tego allegrowicza.
Ale znaj łaske Pana jak bede na serwerze to zmienie ci na 3 godzinki
//zamykam

JPIO - okoń
[Obrazek: zIZbH5c.jpg][Obrazek: dLk0Qoj.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości