Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
WAŻNE  Zawieszenie serwera + ważne info
Z racji tego że (prawdopodobnie) kod do TF2 ujrzał światło dzienne, granie w tą grę aktualnie jest niebezpieczne - poprzez kod można dojść do serwerów valve a następnie do twojego konta steam czy nawet zasobów systemowych. 
W związku z tym serwer będzie od jutra zamknięty do odwołania.
Serwer jest już ONLINE
Jak będzie dużo odzewu ze strony graczy to otworzymy jakiś mały serwer zastępczy żebyście sie nie nudzili typu mc czy co tam zaproponujecie.

Wszelkie usługi zakupione na serwerze zostaną przedłużone o czas nieaktywności serwera więc nie musicie się martwić że wasz VIP mija.

@wolf śledzi aktualnie co się dzieje i jak będzie coś wiadomo na pewno to będziemy informować na bieżąco.

Rok 2020 to dość ciekawy rok
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
Odpowiedz
QBUS KIEDY MAJNKRAFT???!??
Ugly bastard is love.
Ugly bastard is life.
[Obrazek: +_0a568a35ec6fa3bf33b1535703183e0a.jpg][Obrazek: WStVZqD.png]

Odpowiedz
druga kwarantanna. jak mam zostać w domu skoro mojego tf2 source coda zleakowal jakis debil homofob? najpierw lag boty/aimboty a teraz bug na RCE i cyk 500 zl w bc albo nie widzisz juz danych z dysku. Nawet jak tf2 zostanie odratowany to hackera juz slinka cieknie i reca pala sie do roboty zeby uzywac poznanych nowo co exploitow z source coda do sowich lmao boxow. nice job VNN w pilnowaniu important filesów. jeszcze niech opluja tf2 i tylko uratuja cs go bo przeciez kosy i skrzyneczki. pog i f jednoczesnie.
Odpowiedz
poprawka. byl chorym psychicznei transfobem.
Odpowiedz
Update:
Na chwilę obecną serwer zostanie uruchomiony (poczekamy na ogłoszenie od dev teamu TF2) bo wszelkie wiadomości, czy exploity typu RCE okazują się fake.
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: wiggle.gif]
Odpowiedz
(04-23-2020, 06:12 AM)wolf napisał(a): Update:
Na chwilę obecną serwer zostanie uruchomiony (poczekamy na ogłoszenie od dev teamu TF2) bo wszelkie wiadomości, czy exploity typu RCE okazują się fake.
Coś jak z rana oglądałem to dowiedziałem się , że to prawdziwy a dalsze informacje będą w ten weekend
Odpowiedz
Czas zacząć grać w wowa
Tu miał być żart!
Odpowiedz
ja czytalem ze to jakis stary leak podobno z 2017 ktory po prostu ktos powielil
Odpowiedz
Odpalać serwer minecraft spale wam domy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię pociągi i towary.

[Obrazek: uid_bf66062550a7f54189ba60236ec311401528...ht_515.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości