Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ZATWIERDZONE  Unban na Blue
Nick AnOmUs??? 
SteamID:STEAM_0:1:459905655
Nick admina który dał bana:Czarna Ania
Kiedy dostałeś bana:20.04.2020 

Powód bana (podany przez administratora):Zmarnowanie ducha i ucieczka przed banem.Opis Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana:Byłem w blue i ktoś wybrał życzenie wtedy coś zaczeło się dziać z moją spacją i ciągle skakałem a to mi przeszkadzało i potem zaczęła się runda był też Ryvni.Potem  chciałem przejść do spectate 'ów ale nie zdążyłem i zmarnowane.
Dlaczego powinienes dostać unbana:Chciałem przeprosić za to, że byłem "przysłowiowym idiotą" i za to, że zmarnowałem życzenie. A musiałem wyjść ponieważ chciałem zdiagnozować usterkę
Jeszcze raz przepraszam :/
Niezdecydowany

Link do profilu http://steamcommunity.com/profiles/76561198880077039
powalona akcja
[Obrazek: CE8DF4DAB22B11198A033EC920CDBD3B2E4DF87F]
Wiem.....No cóż Niezdecydowany

(04-20-2020, 05:51 PM)PootisTRADEIT.GG napisał(a): Nick AnOmUs??? 
SteamID:STEAM_0:1:459905655
Nick admina który dał bana:Czarna Ania
Kiedy dostałeś bana:20.04.2020 

Powód bana (podany przez administratora):Zmarnowanie ducha i ucieczka przed banem.Opis Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana:Byłem w blue i ktoś wybrał życzenie wtedy coś zaczeło się dziać z moją spacją i ciągle skakałem a to mi przeszkadzało i potem zaczęła się runda był też Ryvni.Potem  chciałem przejść do spectate 'ów ale nie zdążyłem i zmarnowane.
Dlaczego powinienes dostać unbana:Chciałem przeprosić za to, że byłem "przysłowiowym idiotą" i za to, że zmarnowałem życzenie. A musiałem wyjść ponieważ chciałem zdiagnozować usterkę
Jeszcze raz przepraszam :/
Niezdecydowany
Link do profilu http://steamcommunity.com/profiles/76561198880077039
Jestem jeszcze trochę dzieckiem i mogę mieć "baby rage" ale dużo dzieci też ma lol
Ale nic nie mówiłeś ze wychodzi bo masz problemy z kompem tylko tak  powiem przysłowiowo "z dupy wylazłeś bez słowa "
(04-21-2020, 10:32 AM)krzychu98245 napisał(a): Ale nic nie mówiłeś ze wychodzi bo masz problemy z kompem tylko tak  powiem przysłowiowo "z dupy wylazłeś bez słowa "
Pisałem wcześniej, ale pisali inni i chyba zniknęło
Może jest jakiś dostęp do powtórki
Dam ci 2 szanse na 3 nie licz z mojej strony
Odbanowany

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości