Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ZATWIERDZONE  unban na blue bo tak
Nick:fr0stu
SteamID: STEAM_0:1:45501017
Na co mam bana (blu/gag/mute/server):blu
Nick admina który dał bana:eevee
Kiedy dostałeś banania nie pamiętam godzina mniej więcej 17-22 w lutym chyba
Powód bana (podany przez administratora):nie pamietam co mi tam napisał 
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś banarowadziłem rundę.Eevee patrząc moje prowadzenie zauważył że zastygłem lawe a powinno się odwołać.No i tak ban perm na blu
Dlaczego powinienes dostać unbanaużo jest tego typu że "bo ogarniam i ogarnołem","bo kurio"itp.więc będe oryginalny.Jestem graczem sharka od 3 lat i wiadomo trudno przywyknąć do nowego regulaminu.Troche pograłem,popatrzyłem regulamin i stwierdzam,że jestem odpowiednim typem,który powinien dostać unbana.Przepraszam za tamtą sytuacje i prosze o rozgrzeszenie i ostatnią szanse(bynajmniej)
Ogar, nie bezmuzg, gra często, godny przydomka Gracz. Dam mu ub, bo eevee już rangi nie ma oraz go sprawdzę.
Perm za "lawa zastyga"

[Obrazek: images?q=tbn%3AANd9GcSSVwTdLskgZSLwAPclX...n&usqp=CAU]
jezeli czlowiek jest ogarniety a nie potrafi sprawdzic powodu bana i kiedy go dostal
to chyba ktos tu ma niskie oczekiwania
(04-17-2020, 09:09 AM)FeadHit napisał(a): jezeli czlowiek jest ogarniety a nie potrafi sprawdzic powodu bana i kiedy go dostal
to chyba ktos tu ma niskie oczekiwania
https://imgur.com/a/PHlEVjB
Hmm ciekawe jak mam sprawdzić powód bana i kiedy go dostałem hmm.
pojebana akcja bo mi strona działa normalnie i to są jedyne bany eeviego według strony, nie widze tam twojego bana
[Obrazek: TZKHCLl.png]
Mi strona też nie działa. Gadałem o tym z mk i powiedział, że wolf ma naprawić. Poza tym ub już dostał dlatego pewnie na liście się nie wyświetla.

Do tego patrząc na twojego ss teraz to widzę listę banów na serwer, a nie Blue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości