Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Prośba o unbana na serwer
Nick: Patryczek
Steam ID: STEAM_0:1:201335034
Na co mam bana: Serwer
Nick admina który dał bana: mk2342
Kiedy dostałeś bana: 02.04.2020
Powód bana (podany przez administratora): Wchodzenie na bardzo obraźliwych nickach.
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana:  Wchodziłem na serwer mając bardzo, ale to bardzo bardzo obraźliwe i niemiłe nicki w stosunku do Pana Quexiego, Krzycha i Pawleka.
Dlaczego powinienes dostać unbana:
Ponieważ uważam, że każdy może sie zmienić, co sie ze mną ostatecznie stało poprzez tegoroczne Święta Wielkanocy.
 Każdy, dosłownie każdy ma możliwość się zmienić. Ludzie w życiu często błądzą, schodzą na złą drogę, myśląc , że czynią dobrze. „Tempora mutantur et nos mutantur in illis” pisał w swoich pracach Owidiusz, który z człowieka podłego, okrutnego zabijącego dla zabawy bezbronnych i niewinnych chrześcijan stał się wyznawcą Jezusa Chrystusa Pana Naszego.Uważam więc, że każdy człowiek potrafi się zmienić.
 Dobrym przykładem jest osoba terrorysty Mehmeta Ali'ego Agcy. Papież Polak będąc 13.05.1981-ego na placu świętego Piotra w Rzymie głosił Słowo Boże, nagle o godzinie 17:19 usłyszano strzały. Wtedy miał miejsce zamach. Turecki zamachowiec Mehmet Ali Agca postrzelił św.Jana Pawła, wszyscy wpadli w załamanie. Przewidywano najgorsze. Po kilku dniach świat oblęgł cud, Jan Paweł II przeżył. Po powrocie do zdrowia postanowil szybko spotkać się ze swoim oprawcą. Papież przebaczył mu wszystko, a po usłyszeniu przebaczenia postanowił zbliżyć się do Boga i skończyć z nielegalną działalnością terrorystyczną. 
 Równie dobrym przykładem jest postać Ebenezera Scrooge'a, który ze zgorzchniałego starca, który myślał tylko o pieniądzach stał się miłym, pogodnym człowiekiem. Ebenezer przez wiele, wiele, wiele lat nienawidził Świąt Bożego Narodzenia, można było go nazwać okrutym osobnikiem, ponieważ nie podzielił się nawet bardzo małą ilością pieniędzy z młodą, biedną kobietą. Po spotkaniu z duchami jednak jego życie obraca się o 180 stopni. Staje się osobą kochającą innych, pomocną, na którą zawsze można liczyć.
 Ostatnim argumentem, który potwierdziłby tezę zawartą we wstępie pracy jest postać Jacka Soplicy, z książki Adama Mickiewicza "Pan Tadeusz", z którą się bardzo utożsamiam. Mianowicie Jacek bedąc młodym, człowiekiem był osobą bardzo popularną. Kochali się w nim wszyscy dziewczyny,kobiety, nawet homoseksualiści. Jacek Soplica dokonał jednakże pod wpływem impulsu czynu okrutnego i haniebnego - zabił Stolnika Horeszkę, ojca kobiety, w której się kochał. Po nieszczęsnych wydarzeniach wyjechał z kraju, z Soplicowa i rozpoczął działalność na rzecz ojczyzny. Wstąpił do zakonu Bernandynów, gdzie przybrał imię Robak, zaczął walczyć jako sanitariusz na bitwach i na prosbe księcia Litewskiego przygotowywał powstanie zbrojne. Jacek jako Ksiądz Robak wraca do kraju, gdzie nie zdradza swojej prawdziwej tożsamości. Jednakże ostatecznie wyjawił całą prawdę dotyczącą jego osoby, tuż po uratowaniu Hrabii (nie tego tutejszego pedofila) Horeszki i Gerwazego.
 Ostatecznie uważam, że przytoczonymi argumentami udało się potwierdzić tezę, iż każdy człowiek, nawet ten dokonujący najokrtutniejszych czynów potrafi się zmienić. Liczę na wyrozumiałe rozpatrzenie prośby, lub o skrócenie jej, ponieważ ten ban, który słusznie mi sie należał wywołał u mnie wielką przemiane, ponieważ uważam, że stałem się kompletnie innym człowiekiem.
[Obrazek: CE8DF4DAB22B11198A033EC920CDBD3B2E4DF87F]
Odpowiedz
odrzucam
Odpowiedz
Kochali się w nim wszyscy dziewczyny,kobiety, nawet homoseksualiści.

Nieznajomość lektury. Proszę mi wymienić chociaż 1 homoseksualistę występującego w Panu Tadeuszu.
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
Odpowiedz
Kup unbana.
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]
Odpowiedz
A ten cytat wcale nie należy do Owidiusza.

dobrze sie sklada ze dostales bana!

mk niedawno wprowadzil nowy system kupowania unbanow [Obrazek: smile.gif]
https://hellbreak.pl/sklepmk2/ tu masz linka
[Obrazek: BUf9Mtu.png]
W chuju mam te dzieci kurwa ~Gangster 14.01.2020
Odpowiedz
Napisałem o homoseksualiście aby żaden homoś się nie obraził i nie wytkną mi dyskryminacji  Uśmiech

+autor nie powiedział nam wprost kto jest homoseksualistą.
[Obrazek: CE8DF4DAB22B11198A033EC920CDBD3B2E4DF87F]
Odpowiedz
Szanuje za metin2 wojownik
Odpowiedz
Urzekła mnie ta historia jestem na unbanem 8)
Odpowiedz
wnosze o odrzucenie i wysłanie oponenta do sklepu po unbana
Odpowiedz
Prośba zostanie zweryfikowana w trybie administracyjnym z terminem 14 dni na decyzję.
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości