Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Porśba o unbana na server
[font]Nick: Brokul
SteamID: [/font]STEAM_0:0:79475261
Na co ban: Server
Nick admina który dał mi bana: Gangster ale był pod nickiem Grzesiek2009
Kiedy dostalem bana: 2020.04.06 Godz jakos 16 coś 
Powód za którego dostałem bana: Massprowo_massfk
Opis sytuacji za którego dostałem bana: No to sobie wbiłem na server pograłem tutaj sprowokowalem 2 osoby pozniej jak mnie uderzyly to im oddalem po czym zostały zabite 
Dlaczego powinienem dostać unbana: Ponieważ nie sądziłem że za mass prowokacje i za freekila można dostać permbana na server a nie dostać perm na blue, Dlatego prosiłbym dostanie unbana https://imgur.com/a/IcQ5tC0 , też przepraszam za moje zachowanie że admin musial tracić czas na to żeby mnie zbanować bo pewnie sądził że jestem trollem Hellbreaka Uśmiech.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRKacyBisR4JFWHHEtAar5...RY4Rqs_Vzw] ESSA

Owszem wbiłem odrazu co widze to że masz nazwę igor jak 2 inne osoby na serwerze po czym widziałem że prowokujesz (i nie niebyło to 2 razy jak napisałeś) i zabijasz bez powodu ludzi (głównie olibomboli ale jestem pewien że więcej ludzi zabiłeś) czekam aż wyjaśnisz się z tego pozatym jestem pewien że zabijałeś je z pełną premedytacją ;D
Owszem jestem kozakiem ale też nie powinienem dostać perma na server gram na tym Servie juz kope lat i nigdy nie dostałem za massfk bana na server. A czy freekelowalem jeszcze inne osoby poza tymi ktore wymieniles to nie wiem.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRKacyBisR4JFWHHEtAar5...RY4Rqs_Vzw] ESSA

Owszem nigdy nie powiedziałem że jesteś kozakiem, Ilość godzin na serwerze nie świadczy że trzeba cię traktować łagodniej i tak freekilowałeś inne osoby nie pamiętasz? może przypomnę jak wskoczyłeś heaviemu na głowe po czym on ci oddał ponownie go udeżyłeś i pobiegłeś do obby po czym go zfreekilowałeś XD ?

Dobra dałem ci wystarczająco czasu nie odpisujesz więc zamykam wątek i odrzucam //zamykam
Ps. Jak chcesz to napisz za tydzień/dwa tygonie prośbe o ub a ja ci to chętnie zatwierdze
dobrze wiedziales jakie sa konsekwencje tego co robiles i pewnie myslales sobie ze napiszesz prosbe o ub i cyk po sprawie moge odpierdalac dalej
jedyne co ci teraz zostalo to udawanie glupa i fleksowanie sie swoim czasem przegranym na serwerze
chamuwa totalna
Jest nowa promocja na unbany polecam Uśmiech
[Obrazek: 8Yzmibw.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości