Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ZATWIERDZONE  Prośbo o odbanownie na ts3
Nick: PɅWLΞK 
SteamID: Na co mam bana (blu/gag/mute/server): TeamSpeak3
Nick admina który dał bana: Mitchi ?
Kiedy dostałeś bana: <21:38:40> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "[Mitchi ?] Mitchi ?" 
Powód bana (podany przez administratora): Bo niechciałem powiedzieć tego co robiłem w dniu 03.04 i 04.04
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: mk2342 jakos o godzinie 14 czy 15 pytał się co robiliśmy wczoraj (03.04) i dzisiaj (04.04) i powiedzialem troche histori ale okoń mi przerwał i zaszli na inny temat i nie dokończyłem, pozniej mk2342 wbil na kanal i powiedzialem "haha nie dokonczylem histori co robilem" a mk mowi ze mam dokończyc a ja mowilem ze nie i mowil ze albo powiem aldo dostane bana na 5 min a jesli wtedy nie powiem to dostane na dzien a jak wtedy nie powiem to dostane perma i powiedizalem ze i jak nie powiem to dal mi perma.
Dlaczego powinienes dostać unbana: Niemusze mówić co robiłem gdyż były to nudne rzeczy i smutne a poza tym to jest wymuszanie i ide z tym do sonku masz rozprawe koleszko.
[Obrazek: zIZbH5c.jpg][Obrazek: dLk0Qoj.png]
@Pawlek adminowanie także nie jest obowiązkowe : ))

Jak zadelkarujesz sie powiedziec co inni to dam ci ub
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
(04-04-2020, 07:48 PM)mk2342 napisał(a): @Pawlek adminowanie także nie jest obowiązkowe : ))

Jak zadelkarujesz sie powiedziec co inni to dam ci ub
Dobrze tak więc rezugnuje z bycia administratorem na tym serwerze
Nie rozumiem o co chodzi z tą drugą cześcia zdania co ja mam powiedziec co inni
@Pawlek jasne
Chodzi o to że inni nie mieli z tym problemu tylko ty masz
mk nie martw sie nim to zwylkly plankton
Tylko jedna osoba ci odpowiedziała i był to chyba okoń a innych nie pytałeś
bo pawlek nic nie je i nic nie pije , gra tylko w lola i w tfa i tak wygloda jego zycie
@Pawlek zaraz przed twoim banie i zaraz po nim wszystkie osoby będące na kanale się wypowiedziały, nie tylko okoń
okon nic nie mowil , dobra masz degrada mk
(04-04-2020, 08:01 PM)Krako napisał(a): okon nic nie mowil , dobra masz degrada mk

Kłamstwo, mówiłem

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości