Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
unmute i unban
nick: link
steamid [font][font]PARA_0: 1: 127316659 
na co jest ban: dostałem perm muta przez co otrzymałem bana na blu 
kiedy dostałem bana: podajże 1 kwietnia (chyba) 
nick admina: współczesny 
powód bana [/font][/font]bindy + mass wyzywanie + skarga 
dlaczego dostałem bana: dostałem bana bo byłem lekko mówiąc bardzo toksyczny i zacząłem grać na istrumencie co jest zakazane w regulaminie 
dlaczego powinienem dostać unmuta i unbana: Z pierwszego miejsca chciałbym przeprosić za moje zachowanie. gdy dowiedziałem sie że mam muta i bana to we mnie uderzyło. Więc prosze o to bo obiecuje poprawe to tyle ile mogę zrobić.
Link co sie z tobą stało, jak byłem wczoraj na serwie to fajnie grałeś prowadziłeś i wgl

Ale z drugiej strony nie oczekuj że dostaniesz od tak unbana godzine po tym jak go dostałeś i to jeszcze za wyzywanie. @Olczeslaw ty dałeś banika wiec decydujesz co robić z tym panem.
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
link. Może nie robiłeś tego w złej intencji, jednak jak już dostałeś tego muta to poczekaj chwile zanim napiszesz prośbe o ub. Były na ciebie 2 skargi. Dostałeś raz mute 3 godziny plus sam byłem świadkiem jak wyzywasz i dostałeś mute na 15 minut z tego co pamiętam. A teraz masz perm mute, bo grałeś na cymbałkach i sam warden tej rundy cię zgłosił, bo mu przeszkadzałeś. Wierzę w twoją poprawę jednak odczekaj chwilę wtedy dostaniesz unmute.
//zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości