Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0
  • 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Skarga na Olczeslawa
Tęcza 
Twój nick: Krowka mu mu 
Nick osoby oskarżonej: Olczesław 
Powód skargi i opis sytuacji: Gracz o nicku Alina szedl obok mnie po czym mnie uderzyl ja go za to zabilem ale on sie klócil i powiedzial zeby go olczeslaw zrespil ja mu mowilem ze on nie mial prowokacji ale on mnie nie sluchal i i tak go zrespil.
Dowody: 
https://www.mediafire.com/file/2bjuf0ayb...2.dem/file

Odtworz od tego momentu: https://imgur.com/a/1NIch5N
[Obrazek: 53852002_2385160148437316_20669964595046...OQ%3D%3D.2]
Zamiast wytłumaczyć sytuacji powiedziałeś tak: "Czemu ty go respisz, nadużywasz mocy adminowskich" do tego itak był ostatni który dostał życzenie co nic mu nie dało, że go zrespiłem, bo umarł z automatu od blue. Ufałem bardziej Alinie, który powiedział, że miał prowo i wytłumaczyło co mu chodziło, niż typkowi co grozi każdemu skargą jak król ścięciem głowy w 14 wieku co krzyczy ABJUZ!
ale masz seksi profilowe danny
ale seseksi profilowe no racja
[Obrazek: a.php?i=4&h=Achievement+get%21&t=wygraj%...z%2Bquexim]
(03-25-2020, 05:35 PM)Olczeslaw napisał(a): Zamiast wytłumaczyć sytuacji powiedziałeś tak: "Czemu ty go respisz, nadużywasz mocy adminowskich" do tego itak był ostatni który dostał życzenie co nic mu nie dało, że go zrespiłem, bo umarł z automatu od blue. Ufałem bardziej Alinie, który powiedział, że miał prowo i wytłumaczyło co mu chodziło, niż typkowi co grozi każdemu skargą jak król ścięciem głowy w 14 wieku co krzyczy ABJUZ!
A co jesli jeszcze nie byloby zyczenia, i nie wiem czy ty wtedy ogluchles ale mowilem kazdy slyszal ze niebmial prowo nie resp go i to kilka razy a ty i tak zrobiels swoje.
A alina tak wytlumaczyl ze ze podzial mialem miale a on mnie zabil i go zrespiles mimo ze nie bylo.

Wiem krako i kekito Oczko
[Obrazek: unknown.png]
kto krzyczy glosniej ma racje
Dobra przemogłem się i obejrzałem wkońcu to demo. Z demo wynika, że rzeczywiście prowo nie miał jednak mnie przy tym nie było i nie miałem jak tego potwierdzić. Jeżeli, jeden mówił, że miał prowo, a ty że, nie miał to poparłem tego, który najsensowniej to oznajmił, czyli Alina, który powiedział że ma prowo zamiast "ABJUZUJESZ!". Nie mogę teraz powiedzieć czy kłamał w sprawie prowo czy wydawało mu się, jednak zamiast krzyczeć, że abjuzuje to wyjaśnić mi sytuacje, bo permisje moda nie dają mi wszechwiedzy i wykrywacza kłamstw. Szkoda, że materiał dowodowy to demo, a nie film bo chętnie bym usłyszał twoją reakcję na resp Aliny, która nie była dość informacyjna co do sytuacji. Pod koniec dema widać, że Alina cię zabija na starcie jak tylko się respi za co nie dostał życzenia napewno (nie wiem może se kuriozum wbił o jeden więcej). Pisząc skargę powinieneś osobę oskarżoną ustawić Alinę, bo nie wiem jaki tu abjuz zrobiłem, a to on mógł kłamać w sprawie prowo. Gdybym nie zrespił Aliny to równie dobrze on mógłby napisać reporta dokładnie w tej samej sprawie, że faworyzuje, bo wsumie się to łączy. Następnym razem wyjaśnij na spokojnie co się dzieje, a nie odrazu wychodzisz z gierki i piszesz skarge.
Sprawa wygląda tak Olczesław nie widział tego zdarzena i w takiej sytuacji lepiej jest zrespić nie rozumiem zabardzo z czym masz problem i czemu Ci to przeszkadza ale nie ważne.
/Skargę Odrzucam i zamykam
[Obrazek: 8Yzmibw.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości