Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
DO ODBANOWANIA  prośba o unbana
Nick:Kubarr13
SteamID: STEAM_0:1:482247686
na co mam bana: mute,blu 
nick admina który dał bana: Pawlek
kiedy dostałęś bana 23.01.2020 21:35
powód bana: puszczanie zartow o jasiu
opis sytuacji, dlaczego dostałęś bana: wiec była 21 a na serwerzy były 3 osoby i ja były nudy wiec spytałęm czy chcąposłuchaćm żartów o jasiu gdyż w czasie tych nudów przeglądałem sobie na telefonie yt i te żarty mi wyskoczyły ale mniejsza nikt nie miał nic przeciwko więc puściłem w połowie tego filmiku zatrzymałem i spytałem czy dalej chcą słuchać nikt nie miał nic przeciwko więc puściłem a po 3 min z grubej rury wbił pawlek i nic nie mówiąc dał mi bana (chociaż nawet prosili bym mnie nie banować XD) i to wszystko chyba.
dlaczego powinieneś dostać unbana: Poniewasz chciałem by nikt się nie nudził i nie wyszedłz serwera, nie zrobiłem tego umyślnie by przeszkadac jeśli ktośby mi kazał to bym przestał.

dziękuje za wysłuchanie Uśmiech ‌.
ciekawe czy ty specjalnie piszesz jakbys mial 10 lat czy po prostu jestes aleksander v2
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
(01-24-2020, 03:28 PM)wysciguwka napisał(a): ciekawe czy ty specjalnie piszesz jakbys mial 10 lat czy po prostu jestes aleksander v2
nie wiem jaki jest aleksander to wybieram odpowiedz c
no ja bym dal kubarowi unbana bo jest prawdziwym wodzirejem hellbreakowym i smieszny
(01-24-2020, 02:00 PM)Kubarr131 napisał(a): kiedy dostałęś bana 23.01.2020 21:35

powód bana: puszczanie zartow o jasiu

opis sytuacji, dlaczego dostałęś bana: wiec była 21 a na serwerzy były 3 osoby i ja były nudy wiec spytałęm czy chcąposłuchaćm żartów o jasiu gdyż w czasie tych nudów przeglądałem sobie na telefonie yt i te żarty mi wyskoczyły ale mniejsza nikt nie miał nic przeciwko więc puściłem w połowie tego filmiku zatrzymałem i spytałem czy dalej chcą słuchać nikt nie miał nic przeciwko więc puściłem a po 3 min z grubej rury wbił pawlek i nic nie mówiąc dał mi bana (chociaż nawet prosili bym mnie nie banować XD) i to wszystko chyba.
dlaczego powinieneś dostać unbana: Poniewasz chciałem by nikt się nie nudził i nie wyszedłz serwera, nie zrobiłem tego umyślnie by przeszkadac jeśli ktośby mi kazał to bym przestał.

dziękuje za wysłuchanie :) ‌.
-Co już po 21 regulamin nie obowiązuje ?
-Puszczanie żartów o Jasiu. Humor wysokich lotów jeszcze z telefonu.
-"były 3 osoby i ja" racją ty nie jesteś osobą tylko typem co wkurwia ludzi a jak jest admin to stajesz sie pokorny albo jak jestem ja to probujesz mnie wkuriwc by cie zwyzywać.
-[font]Z GRUBEJ RURY WBIŁEM O_O [/font][font]Ciekawi mnie to jak to wyglądało z twojej sytuacji nwm były jakies dźwieki typu "IJOIJO WCHODZI PAWLEK IJOIJO ADMIN IJOIJO"  [/font][font]moge wbić wtedy gdy mi się to podoba i ja nwm czy coś robisz na serwerze czy nie (jak ktos nie poskarzy).
-"
[/font]Nic nie mowiąc dał mi bana " a co miałem powiedzieć EJ NIE WYCHODZ BO CHCE CI DAC BANA I MUTA BO PUSZCZASZ Z TELEFONU JAKIES GÓWNO OK TO POCZEKAJ CHWILE i nie musze tobie mowic ze jestem na serwerze i daje bana.
-"(chociaż nawet prosili bym mnie nie banować XD)" prosić to mogą mame o pieniążki na cukierki i jebie mnie to, że prosza puszczałeś gówno z telefonu to masz muta i bana na blu eldo.
-"Poniewasz chciałem by nikt się nie nudził i nie wyszedłz serwera ..." Mamy ci dziękować, że ludzi prosisz by nie wychodzili z serwer (23.01 [czwartek] 21:35 nwm ludzie nie mają nastepnego dnia szkoly) nwm Vipa mu dać bo prosi ludzi.
-"nie zrobiłem tego umyślnie" nwm nie masz własnej woli ? jak ktoś ci powie żebyś skoczył w ogień to skoczysz ?
-"jeśli ktośby mi kazał to bym przestał." wątpie w to gdyż jesteś taką osobą która wkuriwa ludzi i ma to gdzieś 

Wieć podsumowując albo kupisz sobie unbana albo poczekasz sobie do 30.01 :)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości