Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0
  • 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Podanie gracza Neon
Nick: Neon (czasami może się zmienić w inne pierwiastki zależy, ale tak normalnie to neon)
STEAM_ID: 
STEAM_0:1:206506654
Znajomość Komend: No nawet dobre, tak 7/10.
Ogólny staż gry w TF2: No tak wszystkie konta jakie miałem kiedyś to tak z trzy tyśiące godzin albo nawet więcej.
Ilość przegranych godzin na serwie*: No nie mam jeszcze 50 godzin, mimo wszystko Mordek powiedział że mogę napisać podanie.
Doświadczenie w adminowaniu: No nie byłem adminem
O mnie: Mam na imie Krzyś, lubie chemie, matematykę oraz historię, w TF2 gram sobie casualowo. Lubie chipsy paprykowe. Nie mainuje żadnej klasy w tf2, gram kążdym. Szybko się denerwuje, lecz szybciej uspokajam. Jestem zazwyczaj miły, jestem pomysłowy . Ładnie śpiewam przez co miałem 3 miejsce w konkusie na kolendy. Lubie grać na pianinie. Jestem aktywny n a serwerze, ale czasdami może mnie nie być przez 3 dni do 4 dni. 
Kontakt: Można się za mną kontaktować na discordzie (Bottomtext#0163) na Steamie oraz na Gmailu ([email protected])

Dziękuje za przeczytanie
Na Nie

Z podania wynika że gracz może być nieaktywny 'gdy będzie potrzeba aby admin wbił na serwer' 

--

Masz na imię Neon?
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
dobry wieczór, czy składasz się ze złota, tytanu, siarki, tytanu i węgla?
pozdrawiam
Jestem na Nie ponieważ ja gram codziennie po 5 h i widziałem cie może z 4 razy : /
(12-31-2019, 08:22 PM)Kekito napisał(a): Jestem na Nie ponieważ ja gram codziennie po 5 h i widziałem cie może z 4 razy : /

Gram 20 godz dziennie i nigdy cię nie widze

(12-31-2019, 08:19 PM)Kuba napisał(a): dobry wieczór, czy składasz się ze złota, tytanu, siarki, tytanu i węgla?
pozdrawiam

Nie jestem pierwiastkiem, pierwiastki składają się tylko z jednakowych atomów, złoto tytan siarka i węgiel to są inne pierwiastki
634 minuty to jest 10 h czyli musisz grac od dziś jak piszesz że siedzisz 20 h dziennie : /?
"gram 20 h dzienie"
ja to bym go wziął jak będzie robił więcej godzin niż qbus na afku po prostu złoty człowiek
Chłop robi 20h/dzień trzymajcie bo nie wytrzymie XDDDDD
(12-31-2019, 09:24 PM)Okoń napisał(a): Chłop robi 20h/dzień trzymajcie bo nie wytrzymie XDDDDD

Ja licze godzinę jako nie godzine chyba
(12-31-2019, 09:27 PM)Neon napisał(a):
(12-31-2019, 09:24 PM)Okoń napisał(a): Chłop robi 20h/dzień trzymajcie bo nie wytrzymie XDDDDD

Ja licze godzinę jako nie godzine chyba
po pierwsze naucz sie cytować
po drugie co ty kurwa godziny jako minuty liczysz? to tez nie lepiej bo 20minut dziennie to nie jest dużo
[Obrazek: ZloVenG.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości