Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
ODRZUCONE  Podanie o Moderatora
Nick:Wiek:STEAM_ID:Znajomość Komend:Ogólny staż gry w TF2:Ilość przegranych godzin na serwie*:Doświadczenie w adminowaniu:O mnie:Kontakt:
Nick:Almie
STEAM_ID: STEAM_0:1:101473167
Znajomość Komend: Znam komendy

Ogólny staż gry w TF2: 3,719h
Ilość przegranych godzin na serwie:300
Doświadczenie w adminowaniu:Miałem Admina pare razy na różnych serwerach
O mnie: Mam na imie Filip mam 17 lat często przebywam na serwerze i widze że czasami ludzie nieogarniają i pojawiają sie freekile dlatego chciałbym pomóc.
KontaktDuży uśmiechiscord,TS3,Facebook,Instagram
Na neutral/nie czesto zagluszasz wardena zaduzo mowisz oglonie a poza tym wyzywasz
(12-29-2019, 06:16 PM)Dambura! napisał(a): Nick:Wiek:STEAM_ID:Znajomość Komend:Ogólny staż gry w TF2:Ilość przegranych godzin na serwie*:Doświadczenie w adminowaniu:O
Fajny nick

OP 17.12 dostał bana przez konsolę za obrazę serwera. No i pewnie zasłuzył jeszcze na kilka takich, ale pewnie obrażał wszystkich pod nieobecnością żadnego ciała adminującego
[Obrazek: BUf9Mtu.png]
Dostałem muta bo przez przypadek wysłałęm to co mi napisał KubekShooter a nie obrażam serwera bo lubie na nim grać i ogarniam
Jestem na NIE 
Gracz groził mi że przyjedzie po mnie m3 i mnie pobije po czym prosił o adres a jak mu nie podałem to zaczą mnie wyzywać.
jestem na nie, poniewaz grozil mi ze jego muskularny tata ze szesciopakiem mnie pobije a puzniej przejedzie samohodem
jestem na NIE
[Obrazek: unknown.png]
Jestem na NIE
-Typowy scamer, rage. Oddaj mi moje przedmioty, a może zmienie zdanie Uśmiech
Jestem na NIE 
gracz mnie obrzeża poprzez znane dla wszystkich JK JK 
Oraz obraża graczy za to że go zabijają a jak on kogoś zabije to z tej osoby się nabija że jest ez gdyby się dostał to by był koniec serwera 
czyli:
-Toxic
-Niepotrafi panować nad emocjami
-jest egoistyczny 
-oraz nie słucha graczy
Jestem neutral/nie
-Nie wiem kim jesteś, widziałem cie z 4 razy na serwie
-Nie jesteś zbyt rozpoznawalny na serwie jak np. wyścigówek (kocham cie misiu <3)
-Źle prowadzisz
-Miałem dostać refa za wyjście z serwera (to chyba byłeś ty, ale to pamiętam)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości