Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Rejestracja

Ogłoszenia

  • 0

 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
ODRZUCONE  Podanie
#1
Nick: MLDKOSA
Wiek: 14 
STEAM_ID: STEAM_0:0:201935269
Znajomość Komend: Średnia
Ogólny staż gry: W grze Tf2 - 1.117 Na serwerze - 447.19
Doświadczenie w adminowaniu: Minecraft budowniczy na hellgames oraz  posiadałem swoj serwer w mc.
O mnie: Nazywam sie Kacper mam 14 lat jestem gruby i gram w gry.
Kontakt: Steam,Facebook,Discord,Ts.
Opiekun: Mordek

 
  1. [Obrazek: 6dad6e4e5a9fe1a469cbb877b4924f27.png]
#2
Od kiedy ty masz 14 lat? lOLolololoLOlololol
#3
Jestem na tak ponieważ jest ogarnienty, spoko charakter, jest stałym graczem ;D
#4
tak wkurzajacy jesteś brat
#5
Spoko gość szkoda że jest toxic czasami ale tak to spoko (TAK)
[Obrazek: UAI1KgM.jpg]
#6
Ależ TAK!! To bardzo miły gracz oraz ogarnia ten serwer więc był by idealnym moderatorem
#7
Jestem na TAK
-Nie było z nim nigdy problemow 
-Gracz jest przyjemniaczkiem
-Nie słyszałem żeby wyzywał kogoś
#8
Jakieśtam doświadczenie z innych serwerów masz, ale żadnego z jailbreaków. Warto rozdzielić doświadczenie w byciu adminem na takie ogólne, które uświadamia, że admin reprezentuje serwer i na takie stricte jailową, bo to właśnie ten typ doswiadczenia pozwala zachować się poprawnie w sytuacjach typowych dla jakże odmienego trybu jakim jest jail. I to właśnie ten drugi typ jest ważniejszy i to właśnie tego Ci brakuje, szkoda.
Natomiast na duży plus idzie ilość czasu, który wykorzystałeś na serwer. Wg. gametrackera pod samym nickiem [--]MLDKOSA przegrałeś 175 godzin. Jest to więcej niż niejeden były admin, przynajmniej jeden obecny i wiele innych znaczących osób. Wiele razy też w spornych sytuacjach potrafiłeś wyjść obronna ręką i dokładnie wyjasnić działanie regulaminu i sens takiego działania, co naturalnie wynika z tego ile czasu poświęciłeś na serwer. Sam też byłem świadkiem jak w sytuacjach kryzysowych zachowałeś zimna krew i pokazałeś swoją dojrzałość. Niestety spotkałem się też z sytuacjami dokładnie odwrotnymi. Jednka myslę, że po otrzymaniu tego admina spoważniejesz.
Ktoś jeszcze mógłby napisać o twoim wieku i irytującym głosie, więc go poprzedzę i odpowiem. Można powiedzieć że mamy juz historię adminów przed mutacją. Takie osoby jak Jarko, które w hierarchi doszły wyżej niż ja i takie osoby jak mordek, któremu osobiście życzyłem zostania tym adminem. Nasza metodologia nie zwracania uwagi na mutację, a jedynie na charakter kandydata jak narazie popłaca.
Podsumowując, uważam, że pasujesz do administracji i gdy juz "wstąpisz w nasze szeregi" pokażesz się z o wiele lepszej i dojrzalszej strony.Cowięcej, sobiście uważam też, że jesteś najlepszym jak narazie kandydatem. Także Good Luck. Jestem na tak
[Obrazek: BUf9Mtu.png]
W chuju mam te dzieci kurwa ~Gangster 14.01.2020
#9
Rozważyłbym kandydata, często widuję go na serwerze i zachowuje się godnie jak i uczciwie. Okazjonalnie prowadzi oraz póki co nie mam żadnych zarzutów do tej osoby.
"I rarely forget, and never forgive."
#10
uczciwy i dobry bardzo


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości