Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Prośba o odbanowanie
Serce 
Nick: cl_interp 5
SteamID: 
STEAM_0:0:501094985
Na co mam bana (blu/gag/mute/server): Serwer
Nick admina który dał bana: [SourceBans++] ADMIN: Permanently banned player "cl_interp 5" (reason: cheaty ( Gangster )).
Kiedy dostałeś bana: jakieś 2 minuty temu, 15 grudnia 2019
Powód bana (podany przez administratora): (reason: cheaty ( Gangster )).
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: nie wiem XD biore se klase spy, wale 2 backstaby i bana za cheaty dostaje, fajna administracja xD
Dlaczego powinienes dostać unbana:bo nie mam cheatów? 
No wczoraj wbiłeś sobie na serwer i połowe blu zabiłeś na anty backstabie
(12-15-2019, 10:40 AM)♥ Gangster ♥ napisał(a): No wczoraj wbiłeś sobie na serwer i połowe blu zabiłeś na anty backstabie
Co? To chyba jak tak było to powinienem dostać wczoraj bana co nie? Pozatym mnie nawet wczoraj na serwerze nie było. Chyba że sie ktoś podemnie podszywa.
(12-15-2019, 10:41 AM)cl_interp5 napisał(a):
(12-15-2019, 10:40 AM)♥ Gangster ♥ napisał(a): No wczoraj wbiłeś sobie na serwer i połowe blu zabiłeś na anty backstabie
Co? To chyba jak tak było to powinienem dostać wczoraj bana co nie?
Dostałeś na 5 min bo przypadkiem 2 spacje dałem i napisałem no wyszego rangą żeny ci dał perma ale było to puźno więc nikogo nie było ale jak wbiłeś dzisiaj to dostałeś dzisiaj bana Uśmiech
(12-15-2019, 10:46 AM)♥ Gangster ♥ napisał(a):
(12-15-2019, 10:41 AM)cl_interp5 napisał(a):
Co? To chyba jak tak było to powinienem dostać wczoraj bana co nie?
Dostałeś na 5 min bo przypadkiem 2 spacje dałem i napisałem no wyszego rangą żeny ci dał perma ale było to puźno więc nikogo nie było ale jak wbiłeś dzisiaj to dostałeś dzisiaj bana Uśmiech
Ale dobre jarańsko chyba było. Jakoś bana nawet na 5 minut nie miałem bo grałem do 23 i potem sam wyszedłem. Pozatym ban nie słuszny, żadnych dowodów na moją wine nie ma a jak narazie są tylko dowody na moją niewinność  Anioł
Admin na służbie, który wszystko widział to brak dowodów?
(12-15-2019, 10:50 AM)Okoń napisał(a): Admin na służbie, który wszystko widział to brak dowodów?
Jeżeli widział to jest tylko świadkiem. Ale nie wiem co miał takiego widzieć
W dupe, jeśli admin widzi, że cheatujesz to jeszcze ma ci robić sparwdzanie na Skype? 
Jak dla mnie sprawa zamknięta
skoro napisales, ze nigdy nie dostales bana na 5 min to co to jest? 
[Obrazek: JHuQHSZ.png]

poza tym, ten twój profil steam jakiś strasznie czysty xD jakbys mial go specjalnie zeby sie cheatami pobawić smh
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
(12-15-2019, 10:57 AM)wysciguwka napisał(a): skoro napisales, ze nigdy nie dostales bana na 5 min to co to jest? 
[Obrazek: JHuQHSZ.png]
Widocznie musiało to być po tym jak wyszedłem z serwera i mogłem nie zauważyć :/ Mój błąd, ale dalej nie wiem za co dostałem skoro jestem i byłem czysty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości