Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
Podanie na moderatora - Beast
Nick: Beast
STEAM_ID: STEAM_0:0:224317143
Znajomość komend: Podstawowa
Ogólny staż gry w TF2: 1,007h
Ilość przegranych godzin na serwie: 
605h
Doświadczenie w Adminowaniu: Brak
O mnie: Nazywam się Oskar, interesuje się Grami komputerowymi, Motocyklami oraz Piłką ręczną. Moją ulubioną Grą jest Team Fortress 2 z Czego miałem w niej Spore przerwy, natomiast od Kwietnia/Maja tego roku Regularnie gram na hb. Po szkole mam sporo czasu który mogę przeznaczyć na grę na serwerze. 
Kontakt: Fb Email Steam Discord
Odpowiedz
Jestem na TAK
-stały gracz
-miły
-ogarnięty
-spy main
Odpowiedz
Jestem na tak ponieważ jest on sympatycznym chłopem.Jest on osobą godną zaufania.
Odpowiedz
spocony tryhard szpieg, ktory pluje kwasem jak kiedys pawlek, pisze podanie na adminka xd

[Obrazek: Y1RIB7Y.png]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
Odpowiedz
Spróbować każdy może Uśmiech
Odpowiedz
No cóż beast tryhard który wzywa gdy się go zabije hmm no neutral
Odpowiedz
Szkoda że żaden inny admin nie zdążył sie wypowiedzieć na pański temat bo bym se zgapił i przepisał ale cóż Smutny

Jeżeli mam porównywać cie do kogoś to idealnie pasujesz mi do opisu pawleka który nie jest ciotą i nie wyzywa każdego jak coś mu sie nie podoba (zazwyczaj ,chociaż ale wiem że to nie prawda bo jak nie ma admina na serverze to odpierdalacie ostro Uśmiech ) co jest sporym plusem dla pana dla tego jestem na Neutral , masz swoje pozytywne jak i negatywne ( z naciskiem na negatywne ) strony ale jest ok . . . chyba
AniołAniołAnioł
Odpowiedz
Mało się jakoś odzywasz
Słabo u ciebie też z aktywnością
Ale zawsze jak jestem na serwie to i ty jesteś i takich potrzebujemy, którzy są

Stąd ocena Neutral
Odpowiedz
Niestety mimo mojej sympatii do twojej osoby jestem ban nie gdyż po 1 nie wiem nawet czy masz mikro po 2 łatwo się denerwujesz
Death
[Obrazek: VwCXxq0.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości