Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Czelendz
Jak pod tym postem będzie 5 lajkuf to farbuje się na blond i miczi mi oddaje seniora Smutny
[Obrazek: 448B04978256F6D2ABDDB1A0434FED77E145F94D]
Odpowiedz
Czelendż (z ang. challenge) – zjawisko występujące w internecie, a zwłaszcza na popularnej stronie YouTube. Zazwyczaj polega na wykonywaniu z pozoru nie mających sensu czynności przez niewykwalifikowane do tego osoby (młodzież), a następnie umieszczanie dowodów na stronie (youtube) w postaci materiałów audiowizualnych, by część społeczności internetowej, która w danym momencie uważa się za bardziej inteligentną mogła się pośmiać przy okazji nabijając wyświetlenia pod filmem.

Budowa funkcji challenge

Skoro ustaliliśmy, że challenge jest funkcją wykonywaną na youtuberze należy bliżej zapoznać się z jej składnią. Oto jej wzór ogólny:
Kod:
(argument) nazwa_funkcji challenge
Warto zwrócić baczną uwagę na fakt, że argument znajduje się na początku, a nie na końcu, jak ma to miejsce w większości przypadków.

Argument

Argument jest nie wymaganą częścią funkcji, czyli istnieją takie funkcje typu challenge, które nie posiadają argumentu i chuj. Zazwyczaj jednak funkcja taka posiada jeden argument, który zwykle ma postać stałej czasowej (np. 60s, 10h, czy 24), ewentualnie ilość sztuk (np. sto, tysiąc, czy milion). Funkcje tego typu bardzo rzadko występują jako dwu- lub więcej- argumentowe ze względu na niskie skomplikowanie środowiska programistycznego.

Nazwa funkcji

Jest to najważniejszy element całej funkcji, gdyż to on opisuje wykonywaną czynność, czyli na przykład:
  • kopnij piszczelem w metalową rurę
  • albo nie ruszaj się,
  • wskocz do ogniska
Najczęściej wykonanie czelendżu polega na: zaimponowaniu
  • Głupotą
Zaawansowane przykłady użycia:
  • opędzlowaniu czegoś niejadalnego lub jadalnego , ale w ilości, okolicznościach lub sposobem uniemożliwiającym pomyślne spożycie,
  • odziania się w rekordowym czasie w rekordową ilość odzieży.

Zasadniczo niektóre opisy czynności są na tyle długie, że skraca się je do jak najkrótszej postaci np: pizza, czy FIFA. W tym przypadku niezbędna jest deklaracja biblioteki w następujący sposób:
Kod:
#include <challenge.cz>
Jeżeli nadal nasz czelendż nie jest obsługiwany należy zaktualizować bibliotekę za pośrednictwem internetu lub ew. dyskietki znalezionej na strychu. Jeżeli to nie działa nadal to nie wiem. U mnie działa. Myślisz, że ja się znam? jak nie to  http://sekurwaposzukaj.pl/

Czelendż

Wbrew pozorom jest to jedno z najważniejszych słów. Bez niego każda nazwa czelendżu brzmiała by głupio. Poniekąd przez to właśnie tą funkcję ktokolwiek chce dane parametry wykonywać.
Plotki głoszą że youtuberzy, oraz niektórzy, którzy chcą się do nich upodobnić wykształcili w mózgu połączenie między neuronami, którego działanie powoduje nadanie temu słowu znaczenia „kompiluj i uruchom”.
Reasumując tak jak modlitwę kończy się słowem „amen”, polecenie średnikiem, a telefoniczne zapowiadanie pociągów słowem „koniec”, tak słowo challenge musi wystąpić. Inaczej to przecież brzmi głupio…

Przykłady użycia funkcji Czelendż
  • Spróbuj się nie zaśmiać CZELENDŻ
  • Spróbuj nie połknąć 100 kulek CZELENDŻ
  • Spróbuj się nie udławić CZELENDŻ
  • Sróbuj napisać 1000 postów na forum a następnie dostać global moda CZELENDŻ
  • Lajkowanie tego postu CZELENDŻ
Bycie grubasem to nie choroba.
Bycie grubasem to styl życia.

[Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg][Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg]
Odpowiedz
Albo spróbuj się zabić Czelendż
[Obrazek: 448B04978256F6D2ABDDB1A0434FED77E145F94D]
Odpowiedz
Nikt cie nie kocha
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
Odpowiedz
e bo się sczaiłem że missclickiem zamknąłem wątek, to otwieram
Bycie grubasem to nie choroba.
Bycie grubasem to styl życia.

[Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg][Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg]
Odpowiedz
ej bo ten post ma 0 lajkow to niech kazdy mi da teraz lajka i beka z seeqa ok
Odpowiedz
podoba mi sie jak seeq nie dostał ani like za post a qbus napisal definicje i dostal 6 xD co za daln @SeeQ

[Obrazek: Y1RIB7Y.png]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości