12-02-2019, 07:42 PM
Jak pod tym postem będzie 5 lajkuf to farbuje się na blond i miczi mi oddaje seniora

12-02-2019, 07:42 PM
Jak pod tym postem będzie 5 lajkuf to farbuje się na blond i miczi mi oddaje seniora
![]()
12-02-2019, 10:11 PM
Czelendż (z ang. challenge) – zjawisko występujące w internecie, a zwłaszcza na popularnej stronie YouTube. Zazwyczaj polega na wykonywaniu z pozoru nie mających sensu czynności przez niewykwalifikowane do tego osoby (młodzież), a następnie umieszczanie dowodów na stronie (youtube) w postaci materiałów audiowizualnych, by część społeczności internetowej, która w danym momencie uważa się za bardziej inteligentną mogła się pośmiać przy okazji nabijając wyświetlenia pod filmem.
Budowa funkcji challenge Skoro ustaliliśmy, że challenge jest funkcją wykonywaną na youtuberze należy bliżej zapoznać się z jej składnią. Oto jej wzór ogólny: Kod: (argument) nazwa_funkcji challenge Argument Argument jest nie wymaganą częścią funkcji, czyli istnieją takie funkcje typu challenge, które nie posiadają argumentu i chuj. Zazwyczaj jednak funkcja taka posiada jeden argument, który zwykle ma postać stałej czasowej (np. 60s, 10h, czy 24), ewentualnie ilość sztuk (np. sto, tysiąc, czy milion). Funkcje tego typu bardzo rzadko występują jako dwu- lub więcej- argumentowe ze względu na niskie skomplikowanie środowiska programistycznego. Nazwa funkcji Jest to najważniejszy element całej funkcji, gdyż to on opisuje wykonywaną czynność, czyli na przykład:
Zasadniczo niektóre opisy czynności są na tyle długie, że skraca się je do jak najkrótszej postaci np: pizza, czy FIFA. W tym przypadku niezbędna jest deklaracja biblioteki w następujący sposób: Kod: #include <challenge.cz> Czelendż Wbrew pozorom jest to jedno z najważniejszych słów. Bez niego każda nazwa czelendżu brzmiała by głupio. Poniekąd przez to właśnie tą funkcję ktokolwiek chce dane parametry wykonywać. Plotki głoszą że youtuberzy, oraz niektórzy, którzy chcą się do nich upodobnić wykształcili w mózgu połączenie między neuronami, którego działanie powoduje nadanie temu słowu znaczenia „kompiluj i uruchom”. Reasumując tak jak modlitwę kończy się słowem „amen”, polecenie średnikiem, a telefoniczne zapowiadanie pociągów słowem „koniec”, tak słowo challenge musi wystąpić. Inaczej to przecież brzmi głupio… Przykłady użycia funkcji Czelendż
Bycie grubasem to nie choroba.
Bycie grubasem to styl życia. ![]() ![]()
12-03-2019, 12:59 AM
Nikt cie nie kocha
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'.
12-03-2019, 07:12 PM
e bo się sczaiłem że missclickiem zamknąłem wątek, to otwieram
Bycie grubasem to nie choroba.
Bycie grubasem to styl życia. ![]() ![]()
12-03-2019, 10:00 PM
ej bo ten post ma 0 lajkow to niech kazdy mi da teraz lajka i beka z seeqa ok
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|