Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
podanie
Wymagania na stanowisko Moderatora serwera:
- ukończone 14 lat ✔️
- dojrzałość psychiczna ✔️
- głos po mutacji ✔️
- odpowiednia frekwencja na serwerze (min. 30h na miesiąc. Jeżeli nie masz tyle czasu, to bez sensu jest zgłaszanie się) ✔️
- perfekcyjna znajomość zasad gry oraz regulaminu ✔️ 
- min. 50 godz. spędzonych na serwerze- mile widziane doświadczenie w adminowaniu ✔️

Nick: FeadHit (Aktualny stały nick %%%)
STEAM_ID: 
STEAM_0:1:92302016
Znajomość Komend: 8/10 (dobre)
Ogólny staż gry w TF2: 2137h
Ilość przegranych godzin na serwie: 98h
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na kilku serwerach Garry's Mod TTT/DARKRP (ułatwiają sprawe komendy które są bardzo podobne) Oraz raz tutaj ale po pewnych niedogodnościach z jednym panem zostałem zmuszony do odejścia z głupiego powodu
O mnie: Nazywam sie Amadeusz pochodzę z Małopolski i lubię grać w gry. Aktualnie uczęszczam do Liceum i uczę się dosyć przeciętnie. Gry to moje jedyne hobby które sprawiaja mi przyjemnośc w tym przykrym i nędznym życiu a nawet teraz nie mam w co grać więc będe grał na serwerze regularnie.
Kontakt: Steam/Teamspeak/Facebook (dla wtajemniczonych)
jestem na tak super koles i tak mnie ten center denerwuje

[Obrazek: Y1RIB7Y.png]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
Jestem na Tak, ruchał mi matke, Fige(moje go psa), Czike(mojego psa), te kobiety były zadowolone z jego usłóg, więc jestem na tak.
 [Obrazek: giphy.gif]  [Obrazek: giphy.gif]
Jestem na TAK 
Emeraldowy człowiek z tego Pana
Jestem na Tak 
kozak gracz
Nie, bo dalej ucieka jak ktoś zmieni nick na qbus. albo jak ja wbiję
Bycie grubasem to nie choroba.
Bycie grubasem to styl życia.

[Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg][Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg]
Nie, bo dalej ucieka jak ja zamienie nick na Qbus , albo jak prawdziwy Qbus wbije
Jestem na tak 
Miły 
ogarnięty
Kochany 
I nie scamuje 
takich ludzi to sie ceni
sorry mk ale musze odrzucic twoja oferte global admina na serwerze helbak bo nudy i tym samym anuluje swoje podanie
/zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości