Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
ZATWIERDZONE  Podanie na moderatora - Mordek
Nick:Mordek
STEAM_ID: STEAM_0:0:182273093
Znajomość Komend: Wszystkie podstawowe + niektóre z wyższych rang 
Ogólny staż gry w TF2: 3328
Ilość przegranych godzin na serwie*: około 400-500h licząc wszystkie nicki 
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na serwerze alexa w tf2 , Jestem adminem na serwerze melina , Byłem też na 2 serwerach cs 1.6 nie żyjących już
O mnie: Jestem Mordek znany też jako Kolega Paweł bądź mr_surprise . Bardzo lubie tryb jailbreak w tf2 i w innych grach , obecnie mam bardzo dużo czasu wiec bede na serwerze praktycznie jak najczęściej .  Lubię  rożnego rodzaju gry strategiczne jaki typowe strzelanki ale najbardziej do gustu przypadł mi tf2 .
Kontakt: Fb,steam,discord,skype,mail 
Odpowiedz
Jakie to są wyższe komendy.
ban na blue?
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]
Odpowiedz
Jestem na tak,no chyba że coś odwali
Odpowiedz
(12-01-2019, 01:54 PM)Clockwerk napisał(a): Jestem na tak,no chyba że coś odwali
Ja nic nie odwalam  chyba ze chodzi ci o ss obciazajace polowe serwera XD
Odpowiedz
Tak!  Ogrania wyzywa czasami ale jak dostanie rage  Serce ‌ (Braciszek kulturalny mowie odrazu)

1. [Obrazek: 6r7bjb.png]

Odpowiedz
Jestem na tak.

Mimo twojego głosu - takiego 'bez mutacji (?)' uważam że jesteś odpowiedzialnym graczem a więc zasługujesz, według mnie, na szansę. 

​​​​​​Jednak weś tak się czasem nie 'wydzieraj' 

Powodzenia Uśmiech
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
Odpowiedz
(12-01-2019, 09:55 PM)Villagentè ⌤ napisał(a): Jestem na tak.

Mimo twojego głosu - takiego 'bez mutacji (?)' uważam że jesteś odpowiedzialnym graczem a więc zasługujesz, według mnie, na szansę. 

​​​​​​Jednak weś tak się czasem nie 'wydzieraj' 

Powodzenia Uśmiech
Dziękuje i już sie nie będe wydzierał Duży uśmiech
Odpowiedz
lol na nie chłop jakąś maniane odwala na serwerze, drze piszczałe + wczoraj groził jakimiś fimikami typowi i ze bedzie mial przejebane, jeszcze mnie w to chciał wplątać XD kto by cie na powaznie bral ;0
(:  Serce
Odpowiedz
(12-02-2019, 04:21 PM)Andii napisał(a): lol na nie chłop jakąś maniane odwala na serwerze, drze piszczałe + wczoraj groził jakimiś fimikami typowi i ze bedzie mial przejebane, jeszcze mnie w to chciał wplątać XD kto by cie na powaznie bral ;0
o filmiki straszenie głównie dannego i niektórzy wiedzą że to są żarty a po zatym darlem się mówisz raczej tylko mówiłem bo żaden admin mi nic nie powiedział i upomnial
Odpowiedz
(12-02-2019, 04:41 PM)Załamka:CXD napisał(a):
(12-02-2019, 04:21 PM)Andii napisał(a): lol na nie chłop jakąś maniane odwala na serwerze, drze piszczałe + wczoraj groził jakimiś fimikami typowi i ze bedzie mial przejebane, jeszcze mnie w to chciał wplątać XD kto by cie na powaznie bral ;0
o filmiki straszenie głównie dannego i niektórzy wiedzą że to są żarty a po zatym darlem się mówisz raczej tylko mówiłem bo żaden admin mi nic nie powiedział i upomnial
Mordek mozesz to po polsku napisac? bede wdzieczny, dziekuje
poza tym, a nie "po zatym" to czy według ciebie admin MUSI cie upomnieć żebys sie ogarnął? bo z tego co napisaleś to będziesz darł ryja póki admin nie wejdzie i ci nie powie żebys sie zamknął, to nie świadczy o tobie dobrze :/ tymbardziej, że próbujesz się dostać do administracji Uśmiech

[Obrazek: Y1RIB7Y.png]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości