Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Postęp prac
Jako, że pewnie myślicie, że nic nie robimy, to przedstawię wam parę większych ciekawostek już zrobionych, lub robionych aktualnie. Oczywiście jest tego więcej, jak łatanie bugów czy dopracowywanie tego co już było tak żeby było to jeszcze lepsze!

- med który leczy buntownika staje się też buntownikiem
- dodanie markerów (kółek, które naczelnicy mogą tworzyć w miejscu na ziemii)
- jak już widzieliście uproszczenie regulaminu
- za długie sygnatury już nie będą problemem
- dostosowanie wyglądu hellbreak.pl/sb i hellbreak.pl/blu do aktualnego roku (żeby nie wyglądało na 2010 rok jak poprzednie wersje)
- nowa wersja stronki hellbreak.pl/sklep (jeszcze nie wypuszczona ale zostały tylko obrazki @qbus żeby stronkę opublikować
- wreszcie daje automatycznie LR osobie któa wybrała je na poprzedniej mapie
- cooldown na komende na kryty (dla wardena) żeby nie było spamu tym
- usunięcie dedringera w blu (żeby nie było że ktoś się przebierze za wardena i umrze - wiemy co się wtedy działo)
- dodanie sporej ilości nowych życzeń - część pomysłów od Was pisanych w ankietach Uśmiech
- dodanie 2-kolorowych tagów
- lootboxy za granie na serwie i spora ilość nagród, które można z nich zdobyć (ta kwestia będzie myślę jeszcze poruszana wkrótce w innym temacie bo to dłuuugi temat żeby omówić co i jak działa)
- no i oczywiście naprawa przeróżnych bugów i błędów, bo oprócz dodawania nowych rzeczy trzeba naprawiać te, które zdążyły się zbugować

I takich rzeczy jest całe 3 strony A4, ale wybrałem te perełki, jednak cała lista zmian pojawi się jak serwer wystartuje. 

Ale pamiętajmy, że to nie wszystko i prace są na bierząco robione przez naszego wspaniałego @wolfa i czasem tam mnie xd.

Pytacie kiedy start - odpowiedzi nie ma. Im później będzie start tym więcej rzeczy zdążymy odnowić lub dodać na serwer. Więc trzeba to wypośrodkować, żeby nie zastać serwer z tym co było ostatnio, ale na pewno nie zrobimy wszystkiego co jest na liście, bo by nam to zajęło z rok xd. Więc otworzymy serwer kiedy zdecydujemy że to już ten czas, a resztę będziemy dodawać już jak będzie otwarty

Tak więc spokojnie, o serwerze nie zapomnieliśmy Uśmiech
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
Odpowiedz
tak bedzie wygladal nowy system lootboxow, wiem bo odkrylem w plikach serwerowych
[Obrazek: wxNR5hL.png]

[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
Odpowiedz
Update:
Poprawiono życzenia i usprawniono je:
Chowany - Red zostaje teleportowane przed cele, blu zamrożone, po 2 minutach red zostaje "ogłuszone" i nie może uciekać.
Allah bomba - Naprawiono boty, optymalizacja kodu itp.
VIP/VIP+ dla Engineera w ciągu 2 minut od rozpoczęcia rundy buduje budowle odrazu na najwyższym poziomie (sentry ma max level 2 i nie da się go ulepszyć) po 2 minutach budowle budują się z normalną prędkością
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: wiggle.gif]
Odpowiedz
e bo mi zjadło 2gie zdj z sygnaturki
Bycie grubasem to nie choroba.
Bycie grubasem to styl życia.

[Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości