Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Oficjalna deklaracja wojny w MC HB (przeciwko Bolanowi i Feadhitowi)
!!![Obrazek: 457136-preview.png]!!!

OFICJALNA DEKLARACJA WOJNY PRZECIWKO SKU**YSYNOM

Dnia 28 września 2019 roku banda debili czyli Wielki Gej Feadhit oraz jego Brat Lizodupiec Bolan spowodowali diametralne straty materialne w bazie Wielkiego Wszechpotężnego Arcymistrza Starszego Chorążego Grapciaa uszkadzając mury zamku i wypisując wręcz WULGARNE słowa na tabliczkach do kopalni.

Z racji tego, że przez dwa dni mój zamek jest ciągle anihilowany postanowiłem oficjalnie
ZADEKLAROWAĆ WOJNĘ !!!

Niestety, mój zamek jest aktualnie w beznadziejnym stanie mimo łatania dziur w murach to jednak mam SIŁĘ I NARZĘDZIA by zdewastować ich mienie w imieniu
Wielkiego Wszechpotężnego Arcymistrza Starszego Chorążego Grapciaa

Również apeluję by w prywatnej wiadomości bądz na tsie  poinformować mnie o danych lokalizacyjnych ich baz oraz zgrupowaniu na najazd MILITARNY na tych błaznów.

Informacja ta będzie dostępna i aktualna aż do momentu zakończenia wojny.

Oczywiście oczekuję od tych kretynów przeprosin i zapłaty w wysokości
100 DIAXÓW!

[Obrazek: D0BA0BAD2A5237206BCDD2509E0528EC7C5766C7]
Odpowiedz
dołączam do ciebie  a to moje uzrbrojenie
[Obrazek: 7165KYKDuLL._SY879_.jpg]
[Obrazek: 300.png]
Odpowiedz
[Obrazek: ZLnKdIW.jpg]
Odpowiedz
Haha grapcio srapcio co ty mozesz moj klasztor posiada monopol na wszystkie towary w hellbreakmc bezemnie jestes nikim, a te wulgarzymy wypisywane na twoim kutasie to oszczerstwa i kontrabandy pewnie sam sobie je napisales zeby miec pretekst do wydania wojny ale jesli chcesz wojny bendziesz jom mial nie masz pojencia z kim zadzierasz w zakonie ognia wiele razy cie ostrzegalismy o wyrzeknieciu sie zla ale dla mnie teraz juz jestes tylko wyrzutkiem
[Obrazek: AqRYt8l.png]
Odpowiedz
WOJNA OFICJALNIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA !!!

Po długiej konwersacji z przeciwną drużyną postanowiliśmy ustalić pokój, lecz obie strony poniosły okropne straty jak i w ludziach to i w samych stratach materialnych.

Oto screen potwierdzający, że odpowiedzieliśmy siłą:

[Obrazek: 71818348-2007358379366014-6475943653024989184-n.jpg]

Także w skrócie to koniec naszych walk.
Odpowiedz
zamek został rozjebany ale kutas grapcia został spalony przez magów ognia z klasztoru , Smutny to jest koniec dwóch gigantuf
Odpowiedz
Oby tylko mój domek nie ucierpiał po drodze o boże o kurwa oby nie
[Obrazek: BUf9Mtu.png]
Odpowiedz
(09-28-2019, 05:58 PM)Quexi napisał(a): Oby tylko mój domek nie ucierpiał po drodze o boże o kurwa oby nie
Nie będziesz robił problemów to nic innego nie ucierpi... chyba, że taka menda Feadhit ci coś ze skrzynek zapierdoli
Odpowiedz
Poniższe zdjęcie przedstawia pozostałości klasztoru, po tym jak neutralne siły użyły broni atomowych. Władze sugerują ewakuacje do podziemi. Obywatele nie powini wychodzić z podziemi bądź domów jeżeli ten jeszcze stoi. 
Niech Innos ma was w swojej opiece.

[Obrazek: BcdL3rj.jpg]
[Obrazek: comment_GhBpmpE8KEJq3GB8bbzvSKMejvEibtlI.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości