Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Siemanko
Serce 
Siemanko  Cwaniak
Mam na imię Kuba, mam 18 lat, mieszkam w okolicach miasta królów (Krakowa) jeśli kogoś to zaciekawi to interesuję się szeroko pojętą motoryzacją Duży uśmiech 
Jestem "nieregularnym" graczem JB, grałem dużo za czasów GB i na ile mi pozwoli czas i szkoła to będzie okazja mnie spotkać na serwerze  <3
Ogólnie moja historia z JB zaczęła się dosyć przypadkowo, bo napisał do mnie kolega czy gramy. Po kilku dniach grania na serwerze wkręciłem się w temat jailbreak'a.
Spodobał mi się do tego stopnia że grałem praktycznie codziennie XD, niedługo potem (nie pamiętam dokładnie ile) napisałem podanie o admina i o dziwo
udało mi się go dostać (mk był moim opiekunem <3 ). W którejś z kolejnych rekrutacji byłem opiekunem nowego admina Kanapeczka <3
Ogólnie bardzo dobrze wspominam tamte czasy bo poznałem dużo fajnych ludzi i się dobrze bawiłem! Duży uśmiech Pozdro!
Odpowiedz
To w sumie tyle z twoich wspomnien z jaila bo jak zaraz nie stanie sie cud to jail pierdolnie na pysk jak moj stan psychiczny grajac w dark soulsy
[Obrazek: D0BA0BAD2A5237206BCDD2509E0528EC7C5766C7]
Odpowiedz
(09-24-2019, 06:25 PM)Grapcioo napisał(a): To w sumie tyle z twoich wspomnien z jaila bo jak zaraz nie stanie sie cud to jail pierdolnie na pysk
Oby nie XD
Odpowiedz
To jak tak lubisz serwer to zbierz kumpli i wbij Uśmiech
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
Odpowiedz
Kolega wyzej ma racje, tylko tak mozemy uratowac jaila
[Obrazek: D0BA0BAD2A5237206BCDD2509E0528EC7C5766C7]
Odpowiedz
https://youtu.be/-0QiCWGmBcw
[Obrazek: BUf9Mtu.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości