Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Rejestracja

Ogłoszenia


 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
WAŻNE  ODDZIAŁY!
#1
OBECNA LISTA ODDZIAŁÓW:

-996th
-Szturmowcy
-Musztra
-ISB
-ShadowTrooper
-Inkwizycja
-Shock
-KP (Korpus Pilotów)


KP:
Korpus pilotów TIE , znany również jako korpus TIE Pierwszego Porządku , był Korpusem Gwiezdnego Wojownika Pierwszego Zakonu, który składał się z pilotów myśliwców TIE Pierwszego Porządku. Piloci z korpusu ścigali flotę Ruchu Oporu i uczestniczyli w bitwie o Crait. Kilku członków, którzy przetrwali w obronie TIE Bazy Starkiller, szczególnie chętnie zakończyło Ruch Oporu, aby udowodnić swoją wartość po tym, jak nie udało im się zapobiec zniszczeniu Bazy Starkiller. 
Dostepne pojazdy:
-Tie figther
-TIE Advanced
-Bombowiec TIE/sa
-TIE/IN interceptor
-LAAT

Wyposażenie:
-Blaster e-11
-Blaster pistol EC-17

Specjalizacje:
-Medyk
                    -IB (Inżynier Bojowy)
-Bomber
-Inceptor
      -Transporter

Komandor:
KP COM 5672 QBUS
(Qbus)

Shock:
Imperialni żołnierze uderzeniowi byli wyspecjalizowanymi szturmowcami Imperium Galaktycznego, którzy służyli jako elitarni żołnierze na froncie walki, a także dla bezpieczeństwa Centrum Cesarskiego i Cesarza Palpatine. Zazwyczaj byli uzbrojeni w ciężką broń.
Dostepne Pojazdy:
-AT-RT
TX-130

Wyposażenie:
-Heavy blaster T-21
-Blaster E-11
-Paralizator
-Pałka 

Specjalizacje:
-Medyk
-IB (Inżynier Bojowy)
-Cieżkozbrojny
-ARC
- Korpus więzienny

Komandor:
Shock COM 1107 Forever
(Kobek)


Inkwizycja:
Inkwizycja była przynależącą do Imperium Galaktycznego organizacją, która powstała w roku 19 BBY. Zrzeszała ona Mrocznych Jedi trudzących się zwalczaniem wszystkich ocalałych z rozkazu 66 Jedi oraz poszukiwaniem dzieci wrażliwych na Moc. Na czele organizacji stał Wielki Inkwizytor, bezpośrednio odpowiadający przed Vaderem. Wszyscy znani imperialni inkwizytorzy należeli uprzednio do Zakonu Jedi, a w walce wykorzystywali podwójne miecze świetlne o obrotowej rękojeści.
Przez mieszkańców Hammertown członkowie Inkwizycji nazywani byli czerwonymi mieczami.

Dostepne Pojazdy:
-Delta-7B
Wyposażenie:
-Miecz świetlny (podwójny też może być)
-Zbroja inkwizycji
Specjalizacje:
(obecnie brak)

Wielki Inkwizytor:
(Reviom)

ShadowTrooper:
Żołnierze Cienia byli elitarnymi i doskonale wyszkolonymi szturmowcami, którzy służyli Imperium Galaktycznemu podczas Galaktycznej Wojny Domowej przeciwko Sojuszowi Rebeliantów. Nosili wyróżniające się czarne kombinezony eksperymentalnej zbroi w połączeniu z przenośnymi urządzeniami maskującymi, czyniąc je prawie całkowicie niewidocznymi i doskonale nadającymi się do misji z ukrycia. Żołnierze Cienia przytłoczyli wrogów, atakując hordami, używając ciężkich miotaczy T-21 wraz z granatami błyskowymi.
Dostepne pojazdy:
-BARC SPEEDER
Wyposażenie:
-Heavy Blaster T-21 
-Blastech A-280

Specjalizacje:
-Medyk
-IB (inżynier Bojowy)
-Cieżkozbrojny
-Speeder

Komandor:
Shadow COM 9142 wolak
(Wolak)


ISB:
Imperialne Biuro Bezpieczeństwa (ang. Imperial Security Bureau, w skrócie ISB lub IBB) było tajną policją utworzoną po przekształceniu Republiki w Imperium Galaktyczne. Ta organizacja monitorowała lojalność obywateli wobec Imperium.
Agenci Imperialnego Biura Bezpieczeństwa tropili przejawy aktywności rebeliantów i brutalnie je tłumili. Byli wyposażeni w hełmy budzące grozę, które zostały zaprojektowane do ochrony podczas walki.
Agenci IBB posiadali kody operacyjne, na przykład Alexsander Kallus znany był jako ISB-021. Niski numer oznaczał wysoką rangę.

Dostepne pojazdy:
(obecnie Brak)
Wyposażenie:
-Blaster E-11
-Blaster Pistol EC-17
-Paralizator
-Pałka

Specjalizacje:
(Obecnie Brak)
Dyrektor:
Dyrektor Wons Coper
(9hundred)


Musztra:

Musztra – oddział zajmujący się treningami żołnierskimi, którego celem jest wyszkolenie żołnierzy w sprawnym wykonywaniu rozkazów. Trening ten obejmuje tak szkolenie pojedynczych żołnierzy, jak i całych pododdziałów. W najbardziej podstawowej swej części obejmuje sprawne zajmowanie miejsca w szyku podczas zbiórek (m.in. w szeregu, dwuszeregu, Odziale strzeleckim), marsz krokiem równym i defiladowym, zwroty w miejscu i w marszu, oddawanie honorów, chwyty bronią itp.
Dostepne Pojazdy:
-Wszystkie pojazdy są dostepne dla musztry
(nie licz na to że bedziesz mógł se latać bo ci się chce)

Wyposażenie:
-Blaster E-11
-Blaster Pistol EC-17
-Paralizator
-Pałka

Specjalizacje:
(Obecnie brak)
Komandor:
Komandor Aleksander Joheq
(AleksanderVII)


Szturmowcy:
Szturmowcy byli podstawowymi jednostkami piechoty Imperium Galaktycznego. Po dołączeniu do tej formacji imiona żołnierzy zastępowano numerami porządkowymi. Szkolenie kadetów odbywało się w wielu akademiach rozrzuconych po całej galaktyce, między innymi na Arkanis czy Lothalu. Garnizony piechoty znajdowały się w bazach oraz na pokładach gwiezdnych niszczycieli‎ Szturmowcy są opiekowani przez Musztre.
Dostepne Pojazdy
(obecnie brak)
Wyposażenie:
-Blaster E-11
Specjalizacje:
-Szturmowiec Sierżant
Kapitan:
(Obecnie brak)

996th:
znani również jako skytroopery lub lotnicy, byli odmianą szturmowca Imperium Galaktycznego. Bezpośredni następcy Republikińskich żołnierzy odrzutowych zostali przydzieleni na pola bitew o najbardziej zdradliwym terenie, pełnią funkcje obroną jak i ataku.
Dostepne Pojazdy:
-AT-ST
-AT-TE
-Jetpacki

Wyposażenie:
-heavy blaster DLT-19
-Blaster E-11

Specjalizacje:
-Medyk
-IB (Inżynier Bojowy)
-Cieżkozbrojny

Komandor:
996th COM 8876 OSI
(OSI)
[Obrazek: tumblr_nzntsxi9Sg1rlheeoo2_r1_540.0.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości