Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Max 3-4 osoby w Blue
Zróbcie ograniczenie w blue np 3-4 osoby ponieważ jak jest 16 graczy na serverze to z 6 graczy jest w blue a nawet 10 w blue a 6 w red więc jakby dodać ograniczenie że tylko 4 osoby mogą być w blue byłoby KOX. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Było tak kiedyś i było zjebanie.
Chciałeś sobie pograć w blue, a tu benc przez 3 mapy będzie ciebie wyjebywać do red. Będzie więcej marudzenia niż pożytku.
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]
Odpowiedz
jezu jak  admin jest  na serwie to chyba przerzuca kilka osob z blu do red dla balansu co czy nie /teamswitch nick ;DDD
muj stary moim idolem
Odpowiedz
Przykład akurat niezafajny, ale zgadzam sie z wysnutą przez opa opinią. Ja akurat, jako admin, staram się zmieniac liczbę osób przesiadujących w danej chwili w blu na połowę graczy w drużynie czerwonej, ale potrafię wyobrazić sobie sytuację, w której liczba osób obydwu drużyn jest równa, przez co granie w czerwonych byłoby niewątpliwym koszmarem. Fajnie by było więc znaleźć rozwiązanie, które będzie balansowało maksymalną liczbę graczy. Nie może być to stała liczba, tak jak zostało to powiedziane przez autora posta, by w każdej sytuacji (nawet tej najbardziej skrajnej) system był po prostu fair.
Proponuję więc wpisanie do regulaminu zasady mówiącej o maksymalnej liczbie osób w blu zależnej od ilości graczy w red, może też być to 50%, zupełnie tak jak wspomniałem wcześniej.

//rozpisałem się. mam nadzieję, że to rozwinie temat, zwroci uwage @mk2342 i przyspieszy rozpatrzenie propozycji  ¢
[Obrazek: BUf9Mtu.png]
Odpowiedz
wezcie pod uwage to czy wolfowi chce sie to robic
[Obrazek: comment_GhBpmpE8KEJq3GB8bbzvSKMejvEibtlI.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Mi tam nie problem zrobić taki plugin ~godzina roboty + debugowanie
tylko potrzebuje dane, ile osób ma być w blu w stosunku do red.
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: wiggle.gif]
Odpowiedz
Ale po co to robić wolfik? Niech trochę ekipa administracyjna się pobawi teamswitchami to przy okazji ogarną server od plebsu.

P.S: Admini nie bijcie
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
(09-01-2019, 08:07 AM)Grapcioo napisał(a): Ale po co to robić wolfik? Niech trochę ekipa administracyjna się pobawi teamswitchami to przy okazji ogarną server od plebsu.

P.S: Admini nie bijcie

Nie bije, a nawet plusuje.
Jestem przeciw temu pluginowi
Odpowiedz
Można zrobić stosunek red do blue np 1:4, a vipy mogą wchodzić kiedy chcą
Death
[Obrazek: VwCXxq0.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości