Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
nowa zabawa
Stary niedziwedz mocno spi  ( ͡° ͜ʖ ͡°).  Jak nie znasz tej zabawy to przykro mi ale nie masz dziecinstwa. zabawa była by takim chowanym ale bardziej hardkorowym. Warden po powiedzeniu rymowanki. "Stary niedzwiedz mocno spi, stary niedzwiedz mocno spi, my sie go bojimy na palcach chodzimy jak sie zbudzi to nas zje, jak sie zbudzi to nas zje, 1 godzina niedzwiedz spi, 2 godzina niedziedz hrapie, 3 godzina niedzwiedz łapie. albo skruconej wesji 1 godzina niedzwiedz spi, 2 godzina niedzwiedz hrapie, 3 godzina niedzwiedz łapie. miałby za zadanie złapać red używając broni mele. do czasu końca rymowanki red ma zakaz wychodzenia z głównego placu. Niedziwedz może być tylko 1 a reszta blu nie może zabijać red, wyjątkiem jest kiedy osoba w red jest zbuntowana, albo złamała nakaz np. Wyszedł z placu głównego przed końcem rymowanki.
Odpowiedz
ale fajna zabawa ok może być? napisałem coś
Odpowiedz
fajna ale nie fajna
Odpowiedz
super zabawa macie ją dodać to rozkaz od mk przekazuje jego slowa.
Odpowiedz
w sumie to calkiem spoko ale moze jeszcze damy ze niedwiedz bedzie heavym ?
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
Odpowiedz
fajne Uśmiech
nie powiem że nie Uśmiech
Odpowiedz
Czyli nie dość że szukający to będzie heavy to jeszcze z melee , hmm już to widze XD
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
Odpowiedz
(08-16-2019, 07:52 PM)Villagentè ⌤ napisał(a): Czyli nie dość że szukający to będzie heavy to jeszcze z melee , hmm już to widze XD
to jest wtedy 200iq bo zeby kogokolwiek zlapac musisz miec bhopa a zeby miec bhopa musisz kupic przynajmniej vipa
czyli mk ma na kebaba Uśmiech
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
Odpowiedz
pieniadze z vipow ida do mnie nie do niego cioto
do fiesty online sa wydawane
Odpowiedz
(08-16-2019, 09:14 PM)wysciguwka napisał(a):
(08-16-2019, 07:52 PM)Villagentè ⌤ napisał(a): Czyli nie dość że szukający to będzie heavy to jeszcze z melee , hmm już to widze XD
to jest wtedy 200iq bo zeby kogokolwiek zlapac musisz miec bhopa a zeby miec bhopa musisz kupic przynajmniej vipa
czyli mk ma na kebaba Uśmiech
To ty chcesz mk karmić?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości