Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  skarga na ciufcie
mój nick: lel no u :}
nick osoby oskarżonej: ciufcia
steamID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:216684623
opis sytuacji i powody: powody- wyzywanie, obraza, nieznajomośćregulaminu | opis sytuacji- gdy NO I PAN PAWEŁ wybrał życzenie, ale był nextmap, to później nie chciał dać życzenia, bo PAWEŁ wybrał igrzyska oraz wyzywał mnie, a później mówił że to ja zacząłem do niego klnąć i to ja dostanę bana
dowody: NO I PAN PAWEŁ, Orbi, Posejdonek mogą to potwierdzić
ok , po pierwsze oskarżasz mnie o nieznajomość regulaminu dlatego że nie chce dać życzenia osobie która nie dała życzenie pt. ,,Życzenie na następnej mapie." wybrała ona igrzyska śmierci , potem na next mapie zacząłeś się ze mną kłócić i wyklinać więc razem z tobą na równi się wyzywałem przyznaje. Gdyby w zasadach forum nie byłoby zakazu świadków , kilkanaście osób powiedziałoby ci że to ty zacząłeś mnie wyzywać i klnąć. Dziękuje pozdrawiam Uśmiech :babyrage:

o lol ciufcia 1 ? ?? ? ? ? ? 
wtf
(07-19-2019, 11:28 AM)ciufcia1 napisał(a): ok , po pierwsze oskarżasz mnie o nieznajomość regulaminu dlatego że nie chce dać życzenia osobie która nie dała życzenie pt. ,,Życzenie na następnej mapie." wybrała ona igrzyska śmierci , potem na next mapie zacząłeś się ze mną kłócić i wyklinać więc razem z tobą na równi się wyzywałem przyznaje. Gdyby w zasadach forum nie byłoby zakazu świadków , kilkanaście osób powiedziałoby ci że to ty zacząłeś mnie wyzywać i klnąć. Dziękuje pozdrawiam Uśmiech :babyrage:

janieklnąłemtylepowiem 
o lol ciufcia 1 ? ?? ? ? ? ? 
wtf
Dowodami nie mogą być świadkowie
Jednak jeśli będziesz miał jakieś dowody w nagraniu lub screenach chatu to wyśij je do mnie lub do innego admina.

odrzucam i
//zamykam
[Obrazek: umBDbCc.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości