Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Skarga na Teresa Kremer.™ (STRAJK) i Dinistro
Twój nick:♥ Gangster ♥
Nick osoby oskarżonej:
Teresa Kremer.™ (STRAJK) i Dinistro
*SteamID osoby oskarżonej:STEAM_0:1:89344409 i STEAM_0:0:83694523
Powód skargi i opis sytuacji: Faworyzacja się nawzajem i obraza graczy.Gdy zbuntował się gracz 
Teresa Kremer pan Dinistro udawał że nic nie widzi po czym dał mu życzenie w następnej sytuacji Dinistro zabij kogoś z blu a Teresa Kermer udwał że nic nie widział
DowodyDuży uśmiechowody to cała społeczność co była na serwerze(choć wiem że to nie dowód) co ciekawe Invisible był na serwerze i nic z tym nie zrobić może był afk ale nie wiem
jak juz piszemy na czerwono to

Dowodami nie mogą być świadkowie

jak invisible nic nie zrobił to znaczy ze afczyl, czyli nic nie widzial, jak będziesz miał jakieś screeny/demko to napisz jeszcze raz.

odrzucam i zamykam.
[Obrazek: umBDbCc.gif]
Przez chwilę byłem afk. Wracam i widzę na czacie, że gangster napisał "Piszę skarge" nie widziałem co się stało i z jakiego powodu. Kiedy zapytałem się co się stało prawie wszyscy powiedzieli, że nic oprócz gangstera, który napisał, że obrażali i faworyzowali. Nie wiem co w takiej sytuacji miałem zrobić.
(06-25-2019, 07:43 PM)9hundred napisał(a): jak juz piszemy na czerwono to

jak invisible nic nie zrobił to znaczy ze afczyl, czyli nic nie widzial, jak będziesz miał jakieś screeny/demko to napisz jeszcze raz.

odrzucam i zamykam.
Screeny czego jak daje mu życzenie do niebyłby żaden dowód Język
A i edit to nie trwało dużo czasu więc nagrywania nie zdąrzyłem odpalić Język
ej gangster bo może zamiast do mnie to pisz do admina który jest na serwerze taki protip.Wtedy by może zdążył zareagować
(06-25-2019, 07:46 PM)Gangster★ napisał(a):
(06-25-2019, 07:43 PM)9hundred napisał(a): jak juz piszemy na czerwono to

odrzucam i zamykam.
Screeny czego jak daje mu życzenie do niebyłby żaden dowód Język
A i edit to nie trwało dużo czasu więc nagrywania nie zdąrzyłem odpalić Język
Jak wiesz, że screeny nic by nie dały i nie miałeś zadnego filmiku to nie wiem po co ta skarga. Bo chyba wiesz, że bez dowodów nie zbanujemy oskarzonych.
[Obrazek: umBDbCc.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości