Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Unban
(06-12-2019, 05:57 PM)FeadHit napisał(a): wy macie serio downa mk mowil ze jak ktos zrobi przypadkiem fk to wystarczy zrespic ale wy musicie pokazac ze jestescie zajebisci i macie wielkie kutasy i dajecie permy co
to, to już kieruj do typa co dał bana. Ja tylko mówię że nie odbanowywujemy mass fk.
Bycie grubasem to nie choroba.
Bycie grubasem to styl życia.

[Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg][Obrazek: visuals-000122239521-R4aXsM-t1240x260.jpg]
Po tym jak gruby kot napisał prośbe o unbana, gruby kot wbił na ts3 i ja wraz z okoniem zapytałem go czy zrobił tego mass fk z premedytacją. Gruby kot odpowiedział że nie, poprostu nie znał mapy. Okoń poradził mi żebym zmienił mu bana na 6h (- Masowy Freekill - Ban na 4 godziny-PERM zależny od stopnia premedytacji) i zamkną prośbe, i tak zrobiłem. Jednak sądząc po wypowiadziach innych administatorów, zmienie bana na pernamentny jak najszybciej.
no wlasnie bo ty jestes zloty czlowiek @Krako a nie te duze kutasy
[Obrazek: 6d104aeadd60fe964f483a9c984533b5.jpeg][Obrazek: 6wDgVT4.png]
Dobra bo widzę że nie możecie dojść do porozumienia . Zrobimy tak, z racji tego żę to nie był massfk z premedytacją, nie powinien od razu dostać perm i tu okoń dobrze ci poradził żebyś zmenił bana na 6h(to i tak jest sporo) i niech  tak zostanie ostatecznie .
[Obrazek: 8Yzmibw.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości