Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  podanie na moda-Danani-5
nick:Danani-5
STEAM ID: STEAM_0:0:180894242
znajomość komend:podstawowa 
ogólny staż gry:161godzin
doświadczenie w adminowaniu:nigdynie byłem adminem ale dam z siebie wszystko
o mnie: nazywam się Daniel Karpowicz mam dużo pomysłów.Jestem aktywny na serwerze.Na ogół jestem spokojnym człówiekiem.Chcę jak najlepiej dla serwera z tego powodu że gram na serwie praktycznie cały dzień i tyle razy się spotkałem z nieogarami mass fk itp.
kontakt:steam,email:[email protected]
Opiekun:toxic
(06-03-2019, 08:52 PM)dananijar-5 napisał(a): nick:Danani-5
STEAM ID:http://steamcommunity.com/id/ Dananijar
znajomość komend:podstawowa 
ogólny staż gry:161godzin
doświadczenie w adminowaniu:nigdynie byłem adminem ale dam z siebie wszystko
o mnie: nazywam się Daniel Karpowicz mam dużo pomysłów.Jestem aktywny na serwerze.Na ogół jestem spokojnym człówiekiem.Chcę jak najlepiej dla serwera z tego powodu że gram na serwie praktycznie cały dzień i tyle razy się spotkałem z nieogarami mass fk idp.
kontakt:steam,email:[email protected]
 do wszystkich jak zacznie się tu dyskusja do odpowiadam tylko na te z sensownymi argumentami.
[Obrazek: 98d0bff7652316e9f693fbe2086c5156.png]Bez sensu usuwałeś poprzednie podanie.

PS : I nadal masz błędne Steam ID
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
https://hellbreak.pl/forum/showthread.php?tid=3158 ???

mniejsza z tym osobiscie sądzę że średnio nadajesz się na moderatora : /
Jeżeli dobrze pamiętam miałeś nick Daniel albo Dani, dokładnie nie wiem , pamietam i z przykrością informuje lecz według mnie że byłeś dosyć denerwującym osobnikiem i sprawy które miałe miejsce w przeszłości raczej nie pomogły ci zdobyc mojego głosu . Tyle na tem temat z mojej strony pozdrawiam wszystkich Allegrowiczów i wyznawców Innosa
[Obrazek: wgviwz.jpg][Obrazek: 2znr76a.jpg]
Nie Widzę ciet jako moda, jesteś za bardzo wyrozumiały. Wchodze na serwer po przerwie a ten delikwent mówi, że zna lepiej regulamin od administracji, albo że będzie dwał permy na blu za to, ze ktoś wszedł na pierwszego freedaya do blu i nic się nie odzywal. I sam łamie regulamin bo wyśmiewa się z innych graczy. I nie widzi swoich bledow które popełnia a innych wyzywa, że popełnili taki błąd.
[Obrazek: 0FWRdwE.png]
XDDD 
jak to muwi muj mentor the brain genialny umysl.

jak ty to mowiles? "nie bede sie szarpał z tymi adminami co mi bezpodstawnie na nie dają" 

ogolnie to ja nie zmieniam zdania:

na nie:
-nieogarniety czlowiek 
-po polsku pisaci nie umie
-xD
-xDD

Edit: o to ci sie moze przydać   https://www.youtube.com/watch?v=k8HqrYqUkr8

[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
[Obrazek: 82512700981179948417.jpg]
[Obrazek: 300.png]
Rommel płakał, jak oglądał
(06-03-2019, 09:18 PM)Villagentè ⌤ napisał(a): [Obrazek: 98d0bff7652316e9f693fbe2086c5156.png]Bez sensu usuwałeś poprzednie podanie.

STEAMID JEST DOBRZE

(06-04-2019, 10:54 AM)wysciguwka napisał(a): XDDD 

jak ty to mowiles? "nie bede sie szarpał z tymi adminami co mi bezpodstawnie na nie dają" 

na nie:
-nieogarniety czlowiek 
-xD
-xDD

MIAŁY BYĆ ARGUMENTY 

(06-04-2019, 03:18 AM)Kruwczak napisał(a): Nie Widzę ciet jako moda, jesteś za bardzo wyrozumiały. Wchodze na serwer po przerwie a ten delikwent mówi, że zna lepiej regulamin od administracji, albo że będzie dwał permy na blu za to, ze ktoś wszedł na pierwszego freedaya do blu i nic się nie odzywal. I sam łamie regulamin bo wyśmiewa się z innych graczy. I nie widzi swoich bledow które popełnia a innych wyzywa, że popełnili taki błąd.
DZIĘKI ZA RADĘ

(06-04-2019, 03:18 AM)Kruwczak napisał(a): Nie Widzę ciet jako moda, jesteś za bardzo wyrozumiały. Wchodze na serwer po przerwie a ten delikwent mówi, że zna lepiej regulamin od administracji, albo że będzie dwał permy na blu za to, ze ktoś wszedł na pierwszego freedaya do blu i nic się nie odzywal. I sam łamie regulamin bo wyśmiewa się z innych graczy. I nie widzi swoich bledow które popełnia a innych wyzywa, że popełnili taki błąd.
CO TY WIESZ CO TO IRONIA KRUSWCZAK I WIESZ ŻE KLUCZOWE SŁOWO BĘDE BEZ OKREŚLONEJ GODZINY DNIA ROKU MIESIĄCA
(06-04-2019, 02:51 PM)dananijar-5 napisał(a):
(06-03-2019, 09:18 PM)Villagentè ⌤ napisał(a): [Obrazek: 98d0bff7652316e9f693fbe2086c5156.png]Bez sensu usuwałeś poprzednie podanie.

STEAMID JEST DOBRZE

(06-04-2019, 10:54 AM)wysciguwka napisał(a): XDDD 

na nie:
-nieogarniety czlowiek 
-xD
-xDD

MIAŁY BYĆ ARGUMENTY 

DZIĘKI ZA RADĘ

CO TY WIESZ CO TO IRONIA KRUSWCZAK I WIESZ ŻE KLUCZOWE SŁOWO BĘDE BEZ OKREŚLONEJ GODZINY DNIA ROKU MIESIĄCA

Po tych twoich wypowiedziach/odpowiedziach wnioskuję, że nie radzisz sobie z krytyką.
[Obrazek: 0FWRdwE.png]
Skoro prosisz o sensowne argumenty, udzielaj sensownych odpowiedzi.
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości