Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Podanie na moderatora
Nick: Sind3x
STEAM_ID: STEAM_0:1:54627908
Znajomość komend:Średnia, wszystkie podstawy komend
Ogólny staż gry: 334h
Doświadczenie w adminowaniu: Niestety, brak doświadczenia w byciu adminem i chciałbym właśnie spróbować swoich sił na tym serwerze.

O mnie:Nazywam się Maciek, mam 16 lat jestem z województwa zachodnio-pomorskiego interesuję się informatyką, lubię się bawić w składaniu komputerów i w montażu ich.Na serwerze gram mniej więcej już miesiąc wiem że mało osób mnie zna, ale chcę spróbować.Zazwyczaj jak wchodzę na serwer to zostaję tam nawet po kilka godzin.Staram się być spokojnym i nie być toksycznym.
Kontakt:Steam,discord
Jestem na nie 
- Nie znam cię , mogę powiedzieć że na serwerze cię nie widziałem
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
Sory ziomek, masz ledwo 30 h na serwie i już piszesz podanie? Jesteś miły, nie użyawsz wulgaryzmów. Zachowujesz się normalnie, jednak radze ci posiedzieć jeszcze na serwie i na next rekru spróbować. Na nie
Twoje steam id to STEAM_0:1:54627908
(swoje steam id możesz sprawdzić wpisując komende !steamid na serwerze)
[Obrazek: umBDbCc.gif]
[Obrazek: 3996516.jpg]
Na nie​​​​​​
Widziałem cię parę razy na serwerze i wydawałeś się być w  porządku. Niemniej jednak nie widzię cię często, jeśli nie powiedzieć w ogólę.
nie mysl sobie ze kims tu zostaniesz ty gnijacy ochlapie
                                                                     ~ FeadHit 2k18

(06-03-2019, 08:36 PM)9hundred napisał(a): Sory ziomek, masz ledwo 30 h na serwie i już piszesz podanie? Jesteś miły, nie użyawsz wulgaryzmów. Zachowujesz się normalnie, jednak radze ci posiedzieć jeszcze na serwie i na next rekru spróbować. Na nie
Twoje steam id to STEAM_0:1:54627908
No trudno może się dostanę na następną rekrutację ale przynajmniej wiem już że muszę częściej wbijać na serwer ?
+1 do tego kolegi, widzi swoje błędy. Powodzenia do nastrpnej rekrutacji.
[Obrazek: 0FWRdwE.png]
O kurka jeszcze podanie jest zle napisanie, bo w nazwie podania nie ma twojego nicku.
[Obrazek: 0FWRdwE.png]
Kim ty kurła jesteś?
Na Nie
(06-04-2019, 06:11 AM)Okoń napisał(a): Kim ty kurła jesteś?
Na Nie
Ja ? No w sumie nikim.
(06-04-2019, 10:52 AM)wysciguwka napisał(a): na nie
wiem kim jestes. 

widzialem jak sie zachowujesz. 
wchodze do blu z nickiem innym niz zwykle i przez 3/4 mapy płaczesz ze nie mam mikrofonu i bezpodstawnie mnie reportujesz (tego reportbota uzywa)
naspamiles tak bardzo ze qbus wbil na serwer i wyjasnialem z nim sytuacje. 

jestes daln.
No jak wbijasz pod innym nickiem i udajesz nowego nieogarniętego gracza to mu się nie dziwie.
[Obrazek: umBDbCc.gif]
[Obrazek: 3996516.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości