Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Podanie na moderatora - Kruwczak
Nick: Kruwczak
STEAM_ID: STEAM_0:0:122601688
Znajomosc komend: w Minecrafcie wszystkie, a w tf na serwerze 4/10
Ogólny staż gry: powyzej 800h
Doświadczenie w adminowaniu: byłem budowniczym na hellgames, w tf3 miałem swoj własny serwer.
O mnie: Minecrafter na najwyższym poziomie, mieszkam se na wsi, kończę 8 klasę. Jestem aktywny jak uran, 1,5h dziennie to dla mnie rozgrzewka. Nie umiem pisać, wystarczy przeczytać wczesniejsze zdania. Jestem rozgarnięty, nie jestem typowym dzieckiem z ADHD. 
Kontak: poprzez steam, maila, lub Messenger.
[Obrazek: 0FWRdwE.png]
Nie widziałem ciebie na serwerze od ok 1,5 mies, i teraz się pojawiasz bo jest rekru? Troche nie sprawiedliwe.
[Obrazek: umBDbCc.gif]
[Obrazek: 3996516.jpg]
(06-02-2019, 02:38 PM)Kruwczak napisał(a): Znajomosc komend: w Minecrafcie wszystkie, a w tf na serwerze 4/10
A co nas obchodzi minecraft?
Na nie
(06-02-2019, 03:09 PM)9hundred napisał(a): Nie widziałem ciebie na serwerze od ok 1,5 mies, i teraz się pojawiasz bo jest rekru? Troche nie sprawiedliwe.

Oceny poprawiałem
Na nie. Zrobiłeś długą przerwę (ehm ehm brak aktywności) i nagle się pojawiasz bo rekrutacja jest. Napisz podanie po wakacjach jak nie będziesz miał oceny do poprawy Uśmiech
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
Plan z minecraftem nie wypalił to szukasz szczęścia na jailu lul GUD LUCK M8

Na nie

Nie znam cie prawię + nie widziałem cię ostatnio na serverze a gralem w sumie przez większość maja .
[Obrazek: wgviwz.jpg][Obrazek: 2znr76a.jpg]
Wez koles napisz se jeszcze w cv ze znasz wszystkie komendy minecraft i ze jestes na TAKIM WYSOKIM POZIOMIE. Na nie
muj stary moim idolem
Czy dobijemy całą administrację na nie?
jestem na nie, nie widziałem cię wgl na serwerze od sporego czasu.
[Obrazek: DearLeftDegu-size_restricted.gif]
(06-02-2019, 07:30 PM)Gotharski napisał(a): jestem na nie, nie widziałem cię wgl na serwerze od sporego czasu
Przed tym jak napisałeś podanie nigdy nie widziałem ciebie na serwerze

Jestem na nie
Dzisiaj pierwszy raz wbiłeś od miesiąca + siedzisz cały czas w red i z tego co pamiętam to tak średnio ogarniasz.
[Obrazek: umBDbCc.gif]
[Obrazek: 3996516.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości