Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  unban
SteamID:STEAM_0:0:220121372Na co mam bana (blu/gag/mute/server):Blu
Nick admina który dał bana:nie wiem.
Kiedy dostałeś bana: 01.06.2019
Powód bana (podany przez administratora):Brak mikrofonu
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: Dostałem bana, bo miałem wyciszony mikrofon.
Dlaczego powinienes dostać unbana:Moim zdaniem powinienem dostać unbana bo miałem mikrofon ale poprostu miałem go wyłączonego.

(06-02-2019, 07:12 AM)yetaresu1 napisał(a):
SteamID:STEAM_0:0:220121372Na co mam bana (blu/gag/mute/server):Blu
Nick admina który dał bana:nie wiem.
Kiedy dostałeś bana: 01.06.2019
Powód bana (podany przez administratora):Brak mikrofonu
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: Dostałem bana, bo miałem wyciszony mikrofon.
Dlaczego powinienes dostać unbana:Moim zdaniem powinienem dostać unbana bo miałem mikrofon ale poprostu miałem go wyłączonego.

Gdzieś widziałem podobna prośbę hmmm  https://hellbreak.pl/forum/showthread.php?tid=3156weee to nie zoo poczekaj chwilę a nie prośbę piszesz 1day po odrzuceniu   A i czasami nie napisał ci tego majester - Wczoraj, 06:35 PM
Nie wiem jakim cudem bana dostałeś od Borysa dzisiaj , skoro ja ci tego bana dałem i to nie był za brak mikra tylko za "nie ogar:". Tyle razy ci na serwie tłumaczyłem że dostałeś za nie-ogar a ty nadal nic. Posiedz trochę w red abyś zobaczył jak się prawidłowo prowadzi w blue.
Wczoraj ci wytłumaczyłem ina forum za co dostałeś bana. A ty nadal swoje. Napisz za 2 tyg jak się nauczysz prowadzić. Odrzucam i zamykam
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości