Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Prośba o unbana
SteamID:STEAM_0:0:220121372
Na co mam bana (blu/gag/mute/server):Blu
Nick admina który dał bana:Borys Karton
Kiedy dostałeś bana: Dzisiaj (01.06.2019)
Powód bana (podany przez administratora):Brak mikrofonu
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana: Dostałem bana, bo miałem wyciszony mikrofon.
 Dlaczego powinienes dostać unbana:Moim zdaniem powinienem dostać unbana bo miałem mikrofon ale poprostu miałem go wyłączonego.
"mnialem"

[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: ThAbz3V.png]
Jestem za unbanem Uśmiech
[Obrazek: DearLeftDegu-size_restricted.gif]
Ja też  Język

Uśmiech
3. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane i karane warnem.
  3.a Wlicza się w to też pisanie przez użytkownika komentarzy typu "jestem za unbanem" w dziale "prośby o unbana". Dział ten przeznaczony jest do wyjaśnienia bana osoby zbanowanej z adminami. Możesz się tam tylko wypowiedzieć, gdy Twoja wiadomość jest na tyle ważna, że zmieniłaby werdykt admina.

Uśmiech

Jeżeli jest, jak mówisz to zgłoś się do jakiegoś admina
//zamykam
ej ja dalej admin jestem a ten koles zle steam id podal mistrzu okon ;DDDDDDD
[Obrazek: AqRYt8l.png]
Nie wiem jakim cudem bana dostałeś od Borysa dzisiaj , skoro ja ci tego bana dałem i to nie był za brak mikra tylko za "nie ogar:". Tyle razy ci na serwie tłumaczyłem że dostałeś za nie-ogar a ty nadal nic. Posiedz trochę w red abyś zobaczył jak się prawidłowo prowadzi w blue. 

Prośbe odrzucam + zamykam.
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
(06-01-2019, 06:35 PM)Villagentè ⌤ napisał(a): Nie wiem jakim cudem bana dostałeś od Borysa dzisiaj , skoro ja ci tego bana dałem i to nie był za brak mikra tylko za "nie ogar:". Tyle razy ci na serwie tłumaczyłem że dostałeś za nie-ogar a ty nadal nic. Posiedz trochę w red abyś zobaczył jak się prawidłowo prowadzi w blue. 

na /checkban pisało mi to, jak wychodzilem i wchodziłem na serwer ban sie poprostu zmienial na jakies ktore były w 2017. nie wiem kto mnie zbanował, więc napisałem to co pisalo na /checkban. ale najwyrazniej ktoś inny mnie zbanował. dzieki za uwage.

(06-01-2019, 06:35 PM)Villagentè ⌤ napisał(a): Nie wiem jakim cudem bana dostałeś od Borysa dzisiaj , skoro ja ci tego bana dałem i to nie był za brak mikra tylko za "nie ogar:". Tyle razy ci na serwie tłumaczyłem że dostałeś za nie-ogar a ty nadal nic. Posiedz trochę w red abyś zobaczył jak się prawidłowo prowadzi w blue. 

na /checkban pisało mi to, jak wychodzilem i wchodziłem na serwer ban sie poprostu zmienial na jakies ktore były w 2017. nie wiem kto mnie zbanował, więc napisałem to co pisalo na /checkban. ale najwyrazniej ktoś inny mnie zbanował. dzieki za uwage.

‌Taka porada. Jeśli wątek jest zamknięty a ty go znów zamkniesz to go otworzysz myk myk
[Obrazek: 300.png]
(06-01-2019, 07:01 PM)JarkoPl#rak napisał(a):

‌Taka porada. Jeśli wątek jest zamknięty a ty go znów zamkniesz to go otworzysz myk myk
Nie zwróciłem uwagi że jest zamkniety bruh
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości