Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Prośba o ungag
Nick:pewna-osoba-co-nie
SteamID:nwm jak to zdobyć
Na co mam bana (blu/gag/mute/server):gag
Nick admina który dał bana:To chyba nikt ale gaga mam
Kiedy dostałeś bana:2019-05-29
Powód bana (podany przez administratora):brak
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana:grałem sobie i pisałem i na czacie pojawiło sie zostałeś zakneblowany czy jakoś tak i nie mogłem pisać
Dlaczego powinieneś dostać unbana:To troche dziwne bo nawet nikogo nie obraziłem i nic nie zrobiłem nawet powodu nie ma ale jeżeli nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobiłem naprawdę przepraszam już tak nie zrobię chociaż nwm nawet co zrobiłem ale jeszcze raz przepraszam

[Obrazek: H8vhxa8.png]
[Obrazek: comment_GhBpmpE8KEJq3GB8bbzvSKMejvEibtlI.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]

Kup sobie unbana a nie codziennie piszesz prośbę o ungaga:/
A jeszcze piszesz,że nie nikogo nie obraziłeś a jakoś w innej skardze pisałeś że wyzywałeś Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana:napsałem na czacie ty kurwo albo ty kurwa (nw już sam) Iluminati może ?
(05-29-2019, 05:07 PM)kubav342 napisał(a): Kup sobie unbana a nie codziennie piszesz prośbę o ungaga:/
A jeszcze piszesz,że nie nikogo nie obraziłeś a jakoś w innej skardze pisałeś że wyzywałeś Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana:napsałem na czacie ty kurwo albo ty kurwa (nw już sam) Iluminati może ?
XDDDDD ale za tamto dostałem ungaga xDDDDDD
(05-29-2019, 05:15 PM)pewna_osoba napisał(a):
(05-29-2019, 05:07 PM)kubav342 napisał(a): Kup sobie unbana a nie codziennie piszesz prośbę o ungaga:/
XDDDDD ale za tamto dostałem ungaga xDDDDDD
te człowieku ty chyba pijany jesteś bo nadal masz starego bana to kiedy dostałeś unbana ? XD
[Obrazek: 300.png]
Nie.
jak napiszesz jeszcze jedna w ciągu 2 tyg to dostaniesz Warna
Death
[Obrazek: VwCXxq0.jpg]
kacprze sikorski uspokoj sie pewna osoba to moj znajomy rozkazuje ci go odgagowac albo spotkamy sie w oktagonie masz 2 tyg alboi masz warna i obity ryj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości