Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Prośba o UB i blue
Nick:$GGWAR$
SteamID:
Na co mam bana (blu/gag/mute/server): server blu
Nick admina który dał bana:mk2342
Kiedy dostałeś bana: 06-07-2016 o godzinie 18:08
Powód bana (podany przez administratora):Powód Bana jak dla mnie jest niejasny a z racji że Flou nie jest obecny już od dawna na forum i serwerze to trudno będzie się dowiedzieć o co dokładnie mu chodziło. Flou był opiekunem serwera to chyba bana by za nic nie dał . 
Opis sytuacji, dlaczego dostałeś bana:powiedziałem że serwer kradnie kasę bo kupiłem za sms unbana na bul ale nie działa to admini mnie wyzywali i dostałem bana 
Dlaczego powinienes dostać unbana: bo wydałem kasę na serwer i nic nie dostałem było to dawno bardzo dawno temu dlatego proszę o unbana na serwer i bule bo już odczekałem długo nie żartuje było to w 2016 czekałem 3 lata na unbana na serwer i na blu
Odpowiedz
hmmm jakiś dziwny ten powód, sprawdzilem za co dostales tego, kiedy i przez kogo i wychodzi na to ze dostales go 18-02-2018 przez borysa i powód to obraza serwera więc

[Obrazek: tenor.gif]

ps twoje steam id to STEAM_0:0:425285101
[Obrazek: wykrzyknik.gif] Daj like:3 [Obrazek: wykrzyknik.gif]
Odpowiedz
(04-17-2019, 11:12 AM)9hundred napisał(a): hmmm jakiś dziwny ten powód, sprawdzilem za co dostales tego, kiedy i przez kogo i wychodzi na to ze dostales go 18-02-2018 przez borysa i powód to obraza serwera więc

to nwm czego mi pisało w 2016 pisało mi że w 2016 jak zobaczyłem bana 
[Obrazek: tenor.gif]

ps twoje steam id to STEAM_0:0:425285101
Odpowiedz
Trzeba było powidzieć normalnie że masz problem z kupionym unbanem. Nie trzeba od razu mieć pretensji do całego serwera. Wystarczyło wytłumaczyć sytuacje jaka zaszła i NA PEWNO byś dostał unbana o ile ta historja z unbanem była prawdziwa rzecz jasna.  Duży uśmiech
Kozacki Fotograf +1
[Obrazek: GNDeo3E.gif]
Odpowiedz
Zapraszam TUTAJ: https://hellbreak.pl/sb/index.php?p=banl...pe=steamid

i TUTAJ: https://hellbreak.pl/blu_new/index.php?banid=8869

Na HB nigdy nic nie ginie <3
"Bolanowi i mk ufam bezgranicznie" ~Sum 2018
Odpowiedz
ta twoja historyjka śmierdzi gównem :Uśmiech
takim co leżało w pokoju bez dostępu do świeżego powietrza

[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: ThAbz3V.png]