Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0
  • 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wi witą
Kciuk w górę 
Witam wszystkich serdecznie  Język  Moje imię to Mateusz, lat 17. Pochodzę z Ostrołęki, która leży 100km od Warszawy. Przychodzę tutaj z sieci świata Counter Strike'a podczas gdy pełnię tam rangi UB Team, AntyCheat - jak zwał tak zwał. W dużym skrócie zajmuję się banowaniem cheaterów, odbanowywaniem uczciwych graczy na serwerach cs 1.6 oraz cs:go. Jestem również właścicielem serwera mix w cs 1.6. Laata temu, w roku 2014 byłem aktywnym graczem waszego serwera JailBreak, który za tamtych czasów był dołączony do GamesBoard. Miałem pewną przerwę od gry, a po powrocie serwer zniknął. Szukałem serwera, lecz doprowadziło mnie to do nikąd. Dzisiaj, przed 20 minutami znalazłem grupę na Steamie, która wszystko mi wyjaśniła, że serwer nadal żyje. Ucieszony tym faktem postanowiłem powrócić tym samym oczyścić TF'a z kurzu po długim czasie i zacząć rozgrywkę. Liczę na miłe przyjęcie i co więcej mogę dodać. Do zobaczenia na serwerze  Duży uśmiech
Odpowiedz
hejka
muj stary moim idolem
Odpowiedz
Dawaj w Minecraft, a nie w tf
[Obrazek: 0FWRdwE.png]
Odpowiedz
Brat Nałogowego Pepega
[Obrazek: edit#gid=0][Obrazek: v4ZdsJD.png]
Odpowiedz
Siema
[Obrazek: 8Yzmibw.png]
Odpowiedz
hejka naklejka
nie mysl sobie ze kims tu zostaniesz ty gnijacy ochlapie
                                                                     ~ FeadHit 2k18

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości