Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
ODRZUCONE  Podanie na Moderatora
Dzień Dobry . A teraz coś o mnie  , mam około 9 lat (8.5) . Mój ekwipunek jest warty 4 mosiężne bestie !!11!!!! Kiedyś prawie utopiłem się w jeziorze ale wujek Franek mnie uratował niestety ja go stratowałem nogami i go utopiłem . Huh Nigdy nie grałem Dote 3 ale wiem , że na hellbreaku administracja mnie zrozumie . Mieszkam w Białorusi a dokładnie w Wiercieliszkach (blisko Polskiej granicy ) .KIedy we wsi brakuje prądu czasami odcina mi internet . Mam 2.08 Tb/s  . Pomagam rodzicom na farmię jednak zawsze marzyłem o wyjeździe do Warszawy . Mój dziadek walczył w Bułgarii z Finami . Połowa mojej rodziny wyemigrowała do Rosji . Mój kuzyn Wasyli  przebywa teraz w Tuvalu i toczy wojnę domową . Mój ojciec poszedł po mleko i nie wrócił . Huh  

Można mnie spotkać przy koszarach wojsowych przy Mińsku . Znam komendy takie jak : !ban , !votekick , !giveitems 
Mój nick to RuchaczMatek30002010[pl]  . Mam 154 godzin w grze . Jestem aktywny fizycznie np. w piwnicy u dziadka trenuje walenie głową w ściane .
Czekam na kolejkę do 1 klasy jestem 562 w kolejce . Kontakt : Fax 374563748563 , Poczta Polska . Byłem adminem na majkraft polska w 2018 roku . 

Wczoraj dziadek  nauczył mnie szacunku i posłuszeństwa . Pozdrawiam właściciel sklepu osiedlowego delikatesy "Pieprzyk" .  Nieśmiejcie się ze mnie . #stop_bullying

co myślicie o mnie dajcie znać !
[Obrazek: jpTRtzC.jpg]

/Chyba close, nie?
[Obrazek: 200.webp#0-grid1]
[Obrazek: KGsGyi4.png]
Daj lajka C:
It was too funny for me..
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości