Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pomysl na nowe życzenie
Żarówka 
Nazwa zyczenia: Normalny JailBreak

Na czym polega: Więc jak nazwa wskazuje normalne więzienie to jest taki drugi fd do buntu tylko  warden moze rozkazywać  w okresie zażądzonym przez wardena (nie moze trawc wiecej niz 2  min oprucz FREE TIME ktory trwa 4 min)  więznie muszą sue przystosowywac do FREE TIME (wolny czas), BREAK FAST TIME (sniadanie), DINNER TIME (obiado kolacja). W miedzy czasie warden moze robic zabawy. Nie trzeba robic tego w tych czynnosci w takiej kolejnosci jak napialem i mogą się powtarzać . Calość konczy się od ok. 6  min przed zakonczeniem rundy.

Regulamin: Po 6 buntach zabawa sie przerywa i warden prowadzi normalnie i jak chce moze dalej kontynuowac zyczenie albo moze prowadzic normalnie (wsesie nie tak jak w zyczeniu)
warden moze zabijać jak ktos sie nie przystosuje. Warden moze wymysleć zabawe ale musi eytlumaczyc o co chodzi (w takich zabawach mozna zabijac)
Odpowiedz
nawet mi sie tego czytac nie chcialo
Odpowiedz
Może przeczytasz co napisałeś? "Więznie" "Sue" I wiele więcej błedów
[Obrazek: tumblr_nzntsxi9Sg1rlheeoo2_r1_540.0.gif]
Odpowiedz
A co wy na to żeby zrobić życzenie które będzie polegać na jak najszybszym wypiciu piwa w tf2 a kto najszybciej wypije ten dostaje życzenie. Myślę że to będzie dobre życzenie
Odpowiedz
Dziękujemy że poświęciłeś swój czas myśląc nowe życzenie i pisząc je tutaj. 

Chciałbym wyrazić swoją opinie na ten temat. 

Otóż, takie życzenie można byłoby użyć w zakładce 'własne życzenie ' po givelr.
To znaczy : Wygrywasz życzenie - > klikasz własne życzenie i tam sobie piszesz co byś chciał aby warden zrobił w next rundzie. Np ja kiedyś zażyczyłem sobie aby warden prowadził na kucnij przytrzymaj. I warden tak prowadził. Innymi słowami twoje życzenie możesz użyć nawet teraz (jak zdobędziesz givelr), tylko masz wytłumaczyć o co ci dokładniej chodzi, a bądź pewny że warden tak będzie prowadzić. Nie wydaję mi się aby ten pomysł trafił do działu z 'życzeniami' z wyższego powodu którego wymieniłem.

Dziękuję za uwagę i życzę Ci oraz osobą czytającym miłego dnia Uśmiech
Nothing is impossible. Even the word 'impossible' says 'Im possible'. 
Odpowiedz
(01-06-2019, 07:24 PM)aleksanderR napisał(a): Może przeczytasz co napisałeś?  "Więznie"  "Sue" I wiele więcej błedów

Pisalem to na telefonie jak bylem zmeczony
Odpowiedz
(01-06-2019, 07:24 PM)aleksanderR napisał(a): Może przeczytasz co napisałeś?  "Więznie"  "Sue" I wiele więcej błedów

Przyganiał kocioł garnkowi.
[Obrazek: WQ0aGp2.jpg]
Odpowiedz
żeliwnemu garnuszkowi 2007???
Odpowiedz
mnie w to nie mieszaj kanalio
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości