Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

• 0

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Nowa gra ,,BurdelKing"
Mam pomysł na nową grę. Na razie jest to tylko pomysł, ale zacznę wymyślać zasady i mam nadzieję, że się przyjmie.

Jedna osoba z red jest przetrzymywana w Burgerkingu na jednej z map przez blu. Zadaniem więźniów jest pomóc koledze i wydostać go i przyprowadzić z powrotem do cel, gdzie kończy się gra zwycięstwem red. Jednak jeżeli czas gry się skończy to wygrywa blu.

Zasady wymyślę później ale na początek chciałem zapytać czy takie coś się przyjmie.  Serce xD
Kozacki Fotograf +1
[Obrazek: GNDeo3E.gif]
Odpowiedz
(01-04-2019, 05:50 PM)Dżizas Krajst napisał(a): Mam pomysł na nową grę. Na razie jest to tylko pomysł, ale zacznę wymyślać zasady i mam nadzieję, że się przyjmie.

Jedna osoba z red jest przetrzymywana w Burgerkingu na jednej z map przez blu. Zadaniem więźniów jest pomóc koledze i wydostać go i przyprowadzić z powrotem do cel, gdzie kończy się gra zwycięstwem red. Jednak jeżeli czas gry się skończy to wygrywa blu.

Zasady wymyślę później ale na początek chciałem zapytać czy takie coś się przyjmie.  Serce xD

Masny pomysł.
Jestem za.

Odpowiedz
Kiedyś to było na otaku gdzie administracja wybierała zakładnika FeelBadMan
[Obrazek: edit#gid=0][Obrazek: v4ZdsJD.png]
Odpowiedz
1.Zakazuje się grania snajperem (oczywiscie).
2.Blu ma zakaz korzystania z krytów
3.Jeżeli blu jest 2x mniej od red można włączyć kryty pod warunkiem że blu nie używa broni wybuchowych.
4.Medyk w blu nie może mieć auto-kuszy oraz Auto-Ubera.
5.Inżynier podczas posiadania krytów ma nakaz budowania tylko wieżyczki na 1. poziom
6.Inżynier może budować działka na 2. poziom jeżeli nie ma krytów.
Pomysł Wykrzyknik Anioł
Odpowiedz
chujowe Uśmiech
[Obrazek: ZloVenG.png]
[Obrazek: tenor.gif?itemid=4855205]
Odpowiedz
Sama jesteś "chujowa"

Wysławiaj się lepiej proszę
Bycie Grubasem to nie choroba.
Bycie Grubasem to styl życia.
Odpowiedz
Chciałbym taką zabawę na serwerze. Uśmiech