Witaj na HellBreak.pl
Logowanie
Ogłoszenia

Ankieta: Kto jest za abym poszedł?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
10.00%
1 10.00%
Nie
90.00%
9 90.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
ODRZUCONE  Podanie na Helpera - Kruwczak_
>> Nick: Kruwczak_
>> Ranga: Narazie SVIP
>> Wiek: 14lat
>> Doświadczenie w adminowaniu: Kiedyś daleko w przeszłości miałem admina na serwerze kolegi, a tak grałem z kolegami na własnych serwerach for fun.
>> Znajomość Komend: Komendy Minecraft'owe (czysta vanilla) znam 10/10, komendy serwerowe tak 8/10.
>> O mnie: Mam na imię Adrian, pochodzę z małej miejscowości niedaleko tam gdzie się dżemy robi(Łowicz). W minecraft'a gram tak od 2009 roku, grałem w pierwsze bety i alph'y. Ogólnie to mam premium, jestem umiejętnym graczem, nie wyobrażam sobie chociaż jednego tygodnia bez minecraft, grałem kiedyś na telefonie, ale było nie wygodnie. Minus taki, że nie mogę obiecać, że będę wchodził 3h tygodniowo, ale mogę obiecać, że w weekend będę co najmniej z 15h.
>> Kontakt: Adres E-mail: [email protected], zawsze można list napisać (pw).

"Komendy Minecraft'owe (czysta vanilla) znam 10/10"
Rozumiem że chodzi tylko o gamemode 1 i 0 jeśli tak to jestem na Tak wspaniały kandydat <3
[Obrazek: 300.png]
Ej ale serwer jest ded jak narazie t op oco to piszesz
[Obrazek: Jki88P7.png][Obrazek: giphy.gif]
e bo server jest off od paru tygodni to moze warto podania pisac jak wroci ( jezeli wroci w ogole XD )
[Obrazek: wgviwz.jpg][Obrazek: 2znr76a.jpg]
(30-12-2018, 12:46)JarkoPl#rak napisał(a): "Komendy Minecraft'owe (czysta vanilla) znam 10/10"
Rozumiem że  chodzi tylko o gamemode 1 i 0 jeśli tak to jestem na Tak wspaniały kandydat <3

Jeszcze te inne jak tellraw, testfor, execute i tym podobne.

(30-12-2018, 12:50)Moto napisał(a): Ej ale serwer jest ded jak narazie t op oco to piszesz
Tak se pisze to, możne jakiś admin serwera minecraft przeczyta, może jak naprawi to da mi.

(30-12-2018, 12:50)Krako napisał(a): e bo server jest off od paru tygodni to moze warto podania pisac jak wroci ( jezeli wroci w ogole XD )

Jak wróci to mogę skopiować to podanie (200iq)
Może od MK dostaniesz medal za chęci bo raczej wątpię, by MC wypaliło po takim falstarcie ale kto wie XD
[Obrazek: giphy.gif]
(30-12-2018, 13:37)Grapcioo napisał(a): Może od MK dostaniesz medal za chęci bo raczej wątpię, by MC wypaliło po takim falstarcie ale kto wie XD

Możne uda się na nowo rozkręcić ten serwer.
XD, nie pisz podania jak serwer jest off, lepiej chodz pomóż budować....

Edit: ale swoją drogą jestem za Oczko
[Obrazek: qZA3yj5.gif]
(30-12-2018, 15:26)9hundred napisał(a): XD, nie pisz podania jak serwer jest off, lepiej chodz pomóż budować....

Edit: ale swoją drogą jestem za Oczko
Co budować?
Nie.
btw chyba tylko jarko dał ci na tak w ankiecie lol
serwer nie gotowy.
/zamykam Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości